Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia

Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia Źródło: YouTube/ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" pożegnał w marcu jedną ze swoich gwiazd. Zmarła jedna z aktorek występujących w serialu. Jej przyjaciel porządkował pozostawione przez nią rzeczy i wpadł na nietypowy pomysł. Ogłosił, że je rozda i szuka chętnych.

"Świat według Kiepskich" doczekał się miana serialu kultowego. Na pewno na sukces polsatowskiej komedii miał wpływ doskonały casting. I nie chodzi tu tylko o głównych bohaterów. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka czy Ryszard Kotys stworzyli fantastyczne kreacje na pierwszym planie, ale serial roi się od barwnych ról. Jedną z nich była jak najbardziej postać sprzedawczyni Malinowskiej.

"Świat według Kiepskich" pożegnał gwiazdę w marcu. W ciągu kariery zagrała 150 charakterystycznych ról

W charakterystyczną bohaterkę brawurowo wcieliła się Zofia Czerwińska, aktorka znana między innymi z filmów Stanisława Barei i serialu "Czterdziestolatek". Na swoim koncie miała ponad 150 ról, słynęła z charakterystycznych epizodów. Doskonale znali ją widzowie Teatru Telewizji. W "Świecie według Kiepskich" pojawiła się w 2008 roku i została w obsadzie aż do końca.  

Smutna wiadomość o śmierci Zofii Czerwińskiej obiegła media 19 marca. Miała 85 lat. Pierwszy poinformował o tym jej przyjaciel i wykonawca testamentu, Mariusz Szczygieł. I to właśnie on zajął się przejrzeniem pozostawionych przez zmarłą rzeczy.

Rzeczy Zofii Czerwińskiej do oddania. "Najlepiej potrzebującej pani z Warszawy"

Mariusz Szczygieł przeglądał pozostawione przez Zofię Czerwińską rzeczy i postanowił, że najlepiej będzie oddać kolekcję ubrań, kapeluszy i torebek. O swoim pomyśle poinformował na Instagramie, opublikował tam też zdjęcie przedstawiające gotowe do odebrania przedmioty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Po Zosi zostały ubrania, nakrycia głowy i torebki. Chciałbym je komuś przekazać. Wyłącznie za darmo. Najlepiej potrzebującej pani z Warszawy lub okolic. Niskiej, krępawej z rozmiarem M. Nie są to rzeczy ani markowe, ani drogie. Nie są nowe, ale i nie zniszczone. Nie chciałbym, żeby ktoś je potem sprzedawał. Zosia umiała znajdować w secondhandach ubrania w swoim guście - napisał Szczygieł w poście.

Zofia Czerwińska była klasową kobietą i słynęła z dbałości o stylowy ubiór, podkreśla też to Szczygieł w swoim poście. Pozostawione ubrania na pewno mogą przydać się jakiejś starszej osobie.

Oto zdjęcie rzeczy, które opublikował na Instagramie Mariusz Szczygieł:

Źródło: Instagram/ szczygiel_mariusz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Kim jest mama Zenka Martyniuka? Prawda o pani Teresie sprawia, że oczy wychodzą z orbit
  4. 5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce
  5. Tragiczna śmierć 22-latka. Wszystko przez napój, który codziennie piją miliony
  6. Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News