Andrzej Grabowski nagrał ważną wiadomość do fanów "Kiepskich". Zostało mało czasu

Andrzej Grabowski nagrał ważną wiadomość do fanów "Kiepskich". Zostało mało czasu Źródło: youtube.com/Rzeczy Od Serca

Gwiazda "Świat według Kiepskich" nagrała dla sympatyków serialu specjalną wiadomość. W krótkim wideo i szybkich żołnierskich słowach przedstawia, co może spotkać fanów. Najgorsze jest to, że zostało tak naprawdę niewiele czasu.

Fani "Świat według Kiepskich" muszą mieć się na baczności - zostało im już niewiele czasu. Powinni skupić się na słowach Andrzeja Grabowskiego i wziąć sprawy w swoje ręce.

Fani kultowego serialu "Świat według Kiepskich" muszą wysłuchać tego, co Ferdek chce im przekazać

Prośba Andrzeja Grabowskiego jest ściśle związana z tegoroczną, 28. edycją WOŚP. Aktor nagrał specjalne krótkie nagranie, w którym zwrócił się do fanów. Najwięksi sympatycy powinni tego wysłuchać - serialowy Ferdek stawia sprawę jasno i jednocześnie daje szansę na to, co nie zdarza się codziennie.

- Witam Państwa, Andrzej Grabowski. Proszę Państwa, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, rzecz wspaniała, rzecz wielka, rzecz niepowtarzalna, tegoroczna edycja, która odbędzie się jak zwykle w styczniu. Na tegoroczną edycję przeznaczam zaproszenie do "Świata według Kiepskich" podczas kręcenia serialu na przełomie stycznia i lutego we Wrocławiu w ATM-ie wrocławskim. Możecie Państwo wylicytować pobyt, jak długo będziecie chcieli - godzina, dwie, trzy oraz, mam nadzieję, że wtedy wypijemy kawę razem w bufecie - możemy usłyszeć na krótkim wideo nagranym specjalnie na tę okazję.

Szczegóły licytacji są stresujące dla największych fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka okazja nie zdarza się często, ba! - w ogóle się nie zdarza. WOŚP to jedyny taki czas, kiedy można doświadczyć rzeczy "nie z tej ziemi" i pomóc w słusznej sprawie. Fani serialu muszą się jednak spieszyć - aukcja niedługo się kończy, a cena dla niektórych może być zaporowa: na godzinę 14:00 12 stycznia 2020 roku wizyta na planie "Kiepskich" wynosi 9 900 złotych. Wydarzenie licytuje 17 osób.

- Uwaga! Ze względu na termin nagrań serialu, ta aukcja trwa do 12:00 26.01.2019 - można przeczytać w opisie licytacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. 
Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Nie tylko Andrzej Grabowski zaangażował się w pomaganie innym. Na specjalne aukcje WOŚP trafiły takie fanty jak sukienka Roksany Węgiel, skórzana kurtka Bogusława Lindy - filmowego Franza Maurera - z filmu "Psy", 3 dni w SPA z gwiazdami Lejdis, zwiedzanie Pragi w towarzystwie Agnieszki Holland czy też tydzień na Zanzibarze u dziennikarki, Katarzyny Werner.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: Allegro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News