Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?

Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska? Źródło: youtube.com/Szymon Wochal

"Świat według Kiepskich" pokazał Dariusza Gnatowskiego jako sympatycznego sąsiada Ferdka. Mało kto wie, że w życiu prywatnym aktora było wiele dramatów. Zawsze mógł jednak liczyć na wsparcie swojej pięknej żony, którą skrzętnie ukrywał przed mediami. Ich historia jest doprawdy poruszająca.

"Świat według Kiepskich" dał Dariuszowi Gnatowskiemu ogromną sławę, jednak aktor woli nie afiszować się ze swoim życiem. Wręcz przeciwnie, serialowy Boczek postanowił ukryć przed mediami swoją zjawiskową żonę, Annę. Mało kto wie, że razem przeżyli okropne zdarzenia, które dziś są dla nich jedynie gorzkim wspomnieniem. Historia ich związku jest wyjątkowo poruszająca.

"Świat według Kiepskich" nie pokazał całej prawdy o Gnatowskim. Aktor przeszedł z żoną ciężkie chwile

Dariusz Gnatowski przeszedł przez wiele ciężkich chwil, głównie z powodów zdrowotnych. Aktor cierpi bowiem na uciążliwą chorobę, jaką jest cukrzyca. To właśnie przez nią nabawił się znacznej nadwagi, a w pewnym momencie musiał nawet jeździć na wózku inwalidzkim z powodów powikłań po złamaniu nogi. Diagnoza była bezlitosna i wymagała od artysty zmiany całego życia: pozbycia się złych nawyków, zmianę diety czy ciągłe przyjmowanie leków.

Te wszystkie rewolucje sprawiły, że samopoczucie serialowego Boczka znacznie spadło, a on sam obawiał się, ze niedługo wpadnie w depresję. Nie pozwoliła na to jego żona, Anna. Przez cały czas trwała u boku swojego męża, wspierając go w najtrudniejszych chwilach. Motywowała Gnatowskiego, nie pozwoliła mu się poddać. Sam aktor uważa, że to dzięki niej dzisiaj znów może wieść normalne życie. Mimo to postanowił ukryć ją przed mediami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dariusz Gnatowski ukrywa żonę. Nie chce, aby media ingerowały w jej życie

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" docenia wysiłki swojej ukochanej, jednak nie chce jej pokazywać w mediach. Aktor stwierdził, że nie chce dopuszczać dziennikarzy do rodziny i razem wynieśli się na wieś pod Krakowem, gdzie wiodą spokojne życie z dala od zgiełku miasta. Jednak nawet tam nie są wolni od popularności, a zwykła wizyta w sklepie często kończy się prośbami o autograf.

Przez dyskrecję aktora mało kto wie, że jego żona to naprawdę piękna kobieta. Ciemnowłosa piękność zachwyca swoją urodą, na której w ogóle nie widać mijającego czasu. Najważniejsze jednak, że nie opuszcza swojego męża w żadnej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Katarzyna Skrzynecka miała WYPADEK! Poturbowana gwiazda pokazała przerażające zdjęcie. Od tego widoku zrobi wam się słabo
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News