Znajomy pokazał, jak wygląda grób gwiazdy "Świata wg Kiepskich". Podał też druzgocącą informacje, to straszne

Znajomy pokazał, jak wygląda grób gwiazdy "Świata wg Kiepskich". Podał też druzgocącą informacje, to straszne Źródło: Fot. Facebook/Świat według Kiepskich

Śmierć gwiazdy sitcomu "Świat według Kiepskich" była wielkim przeżyciem dla fanów wszystkich polskiego serialu. Zofia Czerwińska, która w produkcji Polsatu wcielała się w rolę sklepikarki Malinowskiej, została pochowana na cmentarzu w Wólce Węglowskiej. Jej grób został odwiedzony przez jej największego przyjaciela, który zrelacjonował, jak wygląda nagrobek gwiazdy i jak duże czyhają na niego niebezpieczeństwa.

Zofia Czerwińska, znana z serialu "Świat Według Kiepskich", zakończyła swoje życie po długiej chorobie w marcu 2019 roku. Śmierć artystki pogrążyła w żalu wszystkich fanów polsatowskiej produkcji, którzy dobrze wspominali rolę kultowej Malinowskiej. Wtedy, informacja o śmierci została przekazana przez Mariusza Szczygieła, który był jednym z największych przyjaciół Czerwińskiej za życia. Dziennikarz często bywa na grobie swojej zmarłej znajomej i to on wziął na siebie ciężar opieki za grób artystki. Jak się okazuje, na nagrobek Czerwińskiej czyha dość duże niebezpieczeństwo.

Gwiazda serialu "Świat Według Kiepskich" odwiedzana przez przyjaciela. Wstrząsająca relacja Mariusza Szczygieła

Szczygieł, który ostatnimi czasy planuje odnowić nagrobek rodzinny zmarłej gwiazdy telewizji Polsat, wyznał, że w trakcie odwiedzin i załatwiania spraw w związku z napisem na nagrobku został ostrzeżony przez sprzedającą na cmentarzu kobietę, że kwiaty cały czas są celem kradzieży ze strony złodziei.

- Dziś załatwiałem na cmentarzu sprawy związane z napisem na grobie Zosi Czerwińskiej, ale wcześniej w jednym z wielu stoisk ze sztucznymi bukietami mówię do sprzedawczyni i kupującego starszego pana: 'Cholera, kradną z grobów żywe rośliny, muszę kupić coś sztucznego'. Na to sprzedawczyni: 'Sztuczne też kradną strasznie'. Ja: 'No to da pani coś naprawdę brzydkiego, żeby nie ukradli?'. Ona: 'Ale one wszystkie brzydkie! Nic ładnego to ja nie sprzedaję, proszę pana'. Ja: 'To fakt'. - wyznał dziennikarz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczygieł zdecydował się na wiązankę

Po ostrzeżeniu ze strony sprzedawczyni kwiatów mężczyzna zdecydował się na zakup sztucznej wiązanki w kolorze różowym, który był najulubieńszą barwą artystki.

- Jednak nie mogę Zosi Czerwińskiej zostawić na grobie brzydkich kwiatów. Nie zasłużyła. Przecież to była moja przyjaciółka. A jeśli życie pozagrobowe istnieje i ona zobaczy z nieba, co jej przynoszę, to jednak głupio'. Na to starszy pan obok: 'Pan pójdzie na grób pod parasolem i ona nic z góry nie zobaczy!'. Dobra rada? Wybraliśmy ze sztucznego ohydztwa coś w Zosi ulubionym kolorze, co widać na zdjęciu - napisał Mariusz Szczygieł na Instagramie.

instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. "Przez lata przerażała mnie ta wizja"
  5. Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem
  6. Można złapać się za głowę, jak 10-latka z Krakowa wykiwała policję. "Bardzo niebezpieczne dziecko"

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News