Jak naprawdę na imię ma kultowa postać "Kiepskich"? Wielka tajemnica serialu

Jak naprawdę na imię ma kultowa postać "Kiepskich"? Wielka tajemnica serialu Źródło: Instagram/joannakurowska_official

"Świat według Kiepskich" mimo iż na antenie jest już od 20 lat, to wciąż ma swoje tajemnice, nad którymi głowią się fani. Jedną z zagadek jest imię jednej z kultowych postaci, która pojawiła się w wielu odcinkach serialu.

"Świat według Kiepskich" ma spore grono fanów, które dokładnie śledzi każdy odcinek serialu i wyłapuje wszystkie informacje i detale. Jednak od dłuższego czasu fani mają nie lada orzech do zgryzienia. Imię jednej z postaci jest tematem na tyle enigmatycznym, że nawet na fanowskiej stronie nie mają co do niego pewności.

"Świat według Kiepskich" i jedna z największych zagadek serialu

Sprawa dotyczy postaci prezesowej Kozłowskiej, żony Andrzeja Kozłowskiego - prezesa spółdzielni mieszkaniowej, w której mieszkają bohaterowie serialu. Partnerka charakterystycznej postaci jest według tego, co sam mówi, jego szóstą i "najgorszą" małżonką.

Prezesowa Kozłowska przedstawiona jest w sposób niezwykle stereotypowy - jak typowa żona bogatego mężczyzny. Prezes Andrzej ciągle narzeka na trwonienie przez nią ogromnych sum pieniędzy na drogie ubrania i kosmetyki. Często nazywa swoją partnerkę "Foką", a jej prawdziwie imię okazuje się niemałą zagadką dla widzów serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie wielu odcinków Prezesowa była nazywaną Małgorzatą, Barbarą, jak i Krystyną. Fanowska wiki serialu, czyli największy zbiór wiedzy o sitcomie twierdzi, że jej imię to Krystyna, a pozostałe imiona podaje jako "występujące w innych odcinkach". Nie wiadomo czy było to celowe działanie twórców, czy zwyczajne niedopatrzenie scenarzystów. Pewne jest jedynie, że stale jest nazywana "Foką".

Co ciekawe, Joanna Kurowska wciela się w rolę "Foki" od 2013 roku. Mimo to na przestrzeni 5 lat, jej postać miała aż trzy imiona. To jednak nie koniec niespodzianek, bo 54-letnia aktorka w serialu grała role epizodyczne od 1999 roku. W odcinku z 2010 pojawiła się również pod nazwiskiem Kozłowska, ale jako Maryla. Nie wiadomo jednak, czy ta postać miała jakikolwiek związek z prezesem spółdzielni mieszkaniowej, choć nazwisko mogłoby na to wskazywać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News