Miejsce zamieszkania gwiazdora "Kiepskich" Żukowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Żona aktora może czuć się upokorzona

Miejsce zamieszkania gwiazdora "Kiepskich" Żukowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Żona aktora może czuć się upokorzona Źródło: screen/Ipla TV

Aktor znany z roli Waldka w serialu Świat według Kiepskich jest teraz w mocnym konflikcie ze swoją małżonką. Jego żona czuje się upokorzona faktem, gdzie mieszka jej mąż.

Bartosz Żukowski znany z roli Waldka w serialu Świat według Kiepskich od trzech lat rozwodzi się ze swoją żoną. Problem w tym, że kompletnie nie widać końca sprawy - ostatnio odbyła się już siedemnasta rozprawa rozwodowa. Co więcej, wciąż nierozstrzygnięta. Problem leży w podziale majątku oraz prawach rodzicielskich do ich jedynej córki, Poli.

Żona Waldka z Kiepskich jest oburzona tym, gdzie mieszka jej mąż

Jak to często bywa w przypadku rozwodów, obie strony przedstawiają zupełnie inne wersje zdarzeń. Według małżonki Bartosza Żukowskiego, Ewy Coll, aktorowi w ogóle nie zależy na córce, a na majątku. Wyjątkowym problemem jest dla niej miejsce zamieszkania gwiazdy Polsatu.

- Gdyby zależało mu na dobru Poli, już dawno zawarlibyśmy ugodę. On żąda ode mnie alimentów w wysokości wyższej niż moja pensja. Mieszka na mój koszt w stumetrowym apartamencie, kupionym za pieniądze moich rodziców, a ja tułam się z dzieckiem po wynajętych mieszkaniach. Strasznie mnie ten proces wyczerpuje, bo mąż nie przebiera w środkach. Wysyła nawet donosy do mojej pracy - opowiadała małżonka Żukowskiego.

Aktor znany z serialu Świat według Kiepskich ma zasądzone alimenty

Od listopada 2015 nałożona na aktora obowiązek płacenia miesięcznych alimentów na córkę. Zasądzona suma wyniosła 2,5 tysiąca złotych, po jakimś czasie podniesiono ją do 3 tysięcy. Żukowski unikał płacenia ich, twierdząc, że na jego barkach jest opłacenie dziecku szkoły, zapewnienie ubrań, czy wyjazdy wakacyjne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sam aktor tłumaczy się, że nie ma zamiaru odpuścić i zależy mu przede wszystkim na tym, aby Pola mieszkała razem z nim. Z tego powodu sprawa ma się jeszcze znacznie przeciągnąć.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. TVN przekazał alarm pierwszego stopnia. Będzie niebezpiecznie, najgorzej w 2 województwach

- Ten proces może potrwać jeszcze wiele lat, bo nie spocznę, dopóki córka nie będzie mieszkać ze mną. Sprawy majątkowe mnie nie interesują. Liczy się dla mnie tylko dobro córki - mówił Bartosz Żukowski dla magazynu Twoje Imperium.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Maryla Rodowicz nie miała wyboru. Media ujawniły, co zrobiła po awanturze z mężem
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News