Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko

Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko Źródło: YouTube/BlackerQ

"Świat według Kiepskich" wróci do Polsatu już jesienią, tymczasem fani martwią się, czy w nowych odcinkach zobaczą swoją ulubioną postać, Mariana Paździocha. Wszystko przez porażające informacje o jego stanie zdrowia.

"Świat według Kiepskich" będzie przedłużony o kolejny sezon. Przez dwie dekady widzowie pokochali kultowych już bohaterów - Ferdka Kiepskiego, Boczka czy złośliwego sąsiada, Mariana Paździocha. W jego rolę wciela się Ryszard Kotys i niedawno pojawiła się informacja, że może go zabraknąć w obsadzie nowego sezonu. Wszystko rzekomo przez zły stan zdrowia, a opublikowane teraz zdjęcia, mówią wszystko. 

"Świat według Kiepskich" bez Paździocha? Niepokojące informacje o zdrowiu Ryszarda Kotysa

Kilka dni temu media podały, że uwielbiana przez widzów postać nie pojawi się w nowych odcinkach serialu, które Polsat zapowiada na jesień tego roku. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych 87-letniego Ryszarda Kotysa. Miał ponoć przejść poważne zapalenie płuc.

Portal "Super Seriale" donosi, że aktor jest w na tyle ciężkim stanie, że potrzebuje pomocy wykwalifikowanej opieki. Spekulowano, że żona Kotysa zatrudniła już opiekunkę do codziennego wsparcia.

Media zastanawiały się, czy postać Paździocha zostanie zastąpiona. Możliwe, że większą rolę otrzyma nowy bohater, jego syn Janusz, grany przez Sławomira Szczęśniaka. Sugerowano, że to on mógłby przejąć zadanie rozśmieszania widzów po ojcu, jednak opublikowane właśnie zdjęcia mówią wszystko. 

"Świat według Kiepskich" w produkcji. Paździoch na planie

 Zaniepokojeni o zdrowie lubianego aktora widzowie "Świata według Kiepskich" mogą odetchnąć z ulgą. Polsat udostępnił zdjęcia z planu przygotowywanego właśnie nowego sezonu kultowego serialu i widać na nich uwielbianego Ryszarda Kotysa. Marian Paździoch na pewno się więc pojawi, choć nie wiadomo, w jak dużej roli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć widać, że aktor się postarzał, a także mocno zeszczuplał, to wszystko wskazuje na to, że plotki o ciężkiej chorobie były przesadzone. Na szczęście stan zdrowia aktora jest na tyle dobry, że może on brać udział w rozpoczętych 24 czerwca zdjęciach do serialu, co zachwyci z pewnością wszystkich widzów. 

Emisja nowego sezonu, 12 odcinków, planowana jest na jesień tego roku. Wszystkie epizody będzie można obejrzeć na Polsacie. W ilu z nich zobaczymy Ryszarda Kotysa? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Fot. Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko                

Źródło: WP, Plotek

Następny artykuł