Niepokojące doniesienia o Mariolce ze Świata według Kiepskich. Chodzi o jej zdrowie

Niepokojące doniesienia o Mariolce ze Świata według Kiepskich. Chodzi o jej zdrowie Źródło: kadr serialu "Świat według Kiepskich"

Mariolka ze "Świat według Kiepskich", choć na szklanym ekranie pojawia się już od 21 lat, nie jest regularnie goszczącą na salonach celebrytką i rozchwytywaną aktorką. Kolorowa prasa co jakiś czas przekazuje fanom nowinki z jej życie, a ostatnie doniesienia zwyczajnie odbierają mowę. Chodzi o jej zdrowie.

"Świat według Kiepskich" ze swoim pierwszym odcinkiem wystartował w 1999 roku, a obchodząc w ubiegłym roku swoje 20 urodziny został okrzyknięty najdłuższym sitcomem na świecie. Wielu aktorów zrezygnowało z gry w serialu po kilku latach, jednych zwyczajnie nie ma już wśród nas, a jeszcze inni pojawiają się w nim do dziś, dokładnie tak jak serialowa Mariolka, która gdy zagościła na planie, miała zaledwie 15 lat. Choć aktorka wciąż bawi widzów niemal w każdym odcinku niewielu fanów zna szczegóły z jej życia prywatnego. 

Mariolka ze "Świata według Kiepskich" ma problemy ze zdrowiem?

Serialowa Mariolka, córka Ferdynanda (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka), a w rzeczywistości Barbara Mularczyk, żona i mama dwójki dzieci, choć w "Kiepskich" gra od pierwszego odcinka, na przestrzeni lat nie mogła szczycić się napływającymi z każdej strony propozycjami nowych ról. Sporadycznie grywała w serialach czy filmach, ale zazwyczaj były to jednorazowe, drugoplanowe role. Od 2006 roku jest jednak związana z wrocławskim Ad Spectatores.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mularczyk nie należy do grona regularnie pozujących na ściankach celebrytek, co jednak nie oznacza, że widzowie Polsatu czy kolorowa prasa nie interesują się jej życiem. Co prawda wzmianek na jej temat jest niewiele, bo i ona sama stara się sprawy prywatne zachować dla siebie, jednak wystarczy kilka wywiadów czy zdjęć, by dowiedzieć się o niej nieco więcej. Już jakiś czas temu obserwatorzy aktorki spostrzegli, że tej nieco się przytyło.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyrządził mięso w genialny sposób. Sprytna metoda, twoja rodzina nie zechce jeść niczego innego

2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Gdy tylko mają ku temu okazję nie szczędzą obraźliwych komentarzy pod jej adresem, twierdząc, że się zwyczajnie "spasła". Aktorka nie odnosi się w żaden sposób do obelg co może być jawną sugestią, że kilka dodatkowych kilogramów nie musi być wcale oznaką nadmiernego obżarstwa. Wielbiciele Mularczyk zaczęli spekulować, czy aby ich ulubienica nie ma problemów ze zdrowiem, które doprowadziłyby do przybrania na wadze. Wciąż są to jednak tylko domysły, gdyż aktorka nie ma zamiaru, przynajmniej na razie, komentować pogłosek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwóch lekarzy zostało pobitych. Bliski zmarłego nie wytrzymał
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Faworki drożdżowe są bardzo proste, a wiele bardziej puszyste od tradycyjnych. Koleżanki będą błagać o przepis
  4. Wszędzie była krew, gwiazda programu w TTV dotkliwie pobita. Pojawiły się drastyczne zdjęcia
  5. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News