Wielu Polakom wydaje się, że świat sław jest bardzo prosty, a życie znanych muzyków czy aktorów jest usłane różami. Wrażliwe osoby mają często problem z utrzymaniem się na długo w blasku fleszy. Dawid Podsiadło postanowił zawiesić karierę. 

Podsiadło jest w tym momencie niesamowicie rozpoznawalnym artystą. Jego klipy na Youtube notują milionowe wyświetlenia, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Jednakże, artysta postanowił na jakiś czas odejść ze świata sław i zająć się „normalnym życiem”.

Podsiadło jest wrażliwym człowiekiem, a jego decyzja pokazuje, jak destrukcyjny potrafi być świat w blasku fleszy. Społeczeństwu wydaje się, że takie życie jest usłane różami, ale to bardzo płytkie podejście. To ciągłe napięcie, brak prywatności i czasu dla rodziny. Jeżeli artyście nie zależy na byciu celebrytą i lansowaniu się na czerwonych dywanach, to prędzej czy później przychodzi okres załamania i potrzeba zmian.

– Za domem, za możliwością przebywania z rodziną. Choć to uczucie tęsknoty i wyrzuty sumienia spowodowane tym, że tego czasu jest naprawdę mało, działa moim zdaniem dobrze na relację, przynajmniej w moim przypadku, bo to wszystko jest bardziej intensywne

Artysta zapowiada jednak, że kiedyś wróci do muzyki.

– Nie tyle zmęczyło, co jeszcze nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć. Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze. 

FORUM DYSKUSYJNE PIKIO.PL

...

Zobacz również