Świat oszalał! Uczą w szkołach dziewczynki jak zostać... prostytutką

Świat oszalał! Uczą w szkołach dziewczynki jak zostać... prostytutką Źródło: Fot. pixabay.com

W ostatnich tygodniach nie milkną doniesienia o kontrowersyjnych metodach nauczania seksualnego, ale czegoś podobnego jeszcze nie widzieliśmy. W jednej ze szkół średnich rozdawano ulotki, na których twórcy informowali nastolatki... jak zostać prostytutką.

Broszura kolportowana w ukraińskiej szkole zawierała szczegółowy instruktaż, który objaśniał różne zagadnienia z życia dam do towarzystwa. Foldery zawierały informacje między innymi o tym, gdzie spotykać się z klientami i jak uniknąć infekcji przenoszonych drogą płciową.

"Bardzo niebezpieczny zawód"

Twórcy ulotek wprawdzie przestrzegają przed niebezpieczeństwami związanymi z obraniem tej "drogi zawodowej", jednak sam pomysł przedstawiania nastolatkom w szkole tego rodzaju alternatywy jest szokujący. - Wybrałaś bardzo niebezpieczny zawód, ale jeśli zastosujesz się do tych prostych zasad, będziesz miała szansę na długie życie - przekonują autorzy poradnika dla przyszłych prostytutek. Poza informacjami dotyczącymi środków antykoncepcyjnych oraz higieny intymnej, twórcy broszury dorzucają uczennicom garść porad natury praktycznej. Autorzy materiałów "edukacyjnych" zdradzają między innymi, że należność za usługę należy pobierać z góry oraz że warto unikać klientów pod wpływem alkoholu bądź środków psychoaktywnych. Czytając broszurę, uczniowie mogą dowiedzieć się również o HIV i AIDS. Źródło: onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News