Suski przerażony: To są chuligani, Nitras chciał mi dać w mordę

Suski przerażony: To są chuligani, Nitras chciał mi dać w mordę Źródło:

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski jest absolutnie przerażony zachowaniem parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, którzy według niego zachowują się jak chuligani. Z kolei Sławomir Nitras przekonuje, że poseł Suski to przestępca. 

Suski skarży się, że według niego, opozycja przekształciła się w opozycję chuligańską, która kłamie, grozi i bije.

Opozycja totalna przekształciła się w opozycję chuligańską. Posługują się kłamstwami, groźbami, a teraz także przemocą – komentuje Suski.

– To jest coś niebywałego, blokować wyjście z Sejmu premierowi rządu i kilku ministrom. Rozwrzeszczani napastnicy filmowali całe zajście, wkładając nam nawet telefon prosto w twarz, głośno krzyczeli a nawet skandowali, że uciekamy. Wcześniej Nitras groził mi, kiedy poszedłem na salę, zapraszać posłów na posiedzenie do Sali Kolumnowej, że „może dać mi w mordę”. Najpierw była groźba, potem wykonanie – mówił Suski.

– W nocy około godziny 2:00 pod gabinetem marszałka Sejmu zgromadziła się agresywna grupa posłów głównie z PO. Kiedy wychodziliśmy, zastawiali możliwości przejścia. Wtedy ktoś podobny do posła Szczerby, zresztą aktywnego uczestnika napaści, wtargnął we mnie. Do ataku na mnie z tyłu, przyznał się poseł PO Paweł Olszewski. To on od wczoraj dumnie twierdzi, że mnie przewrócił na marmurową posadzkę – dodał.

Z kolei Sławomir Nitras chodzi po Sejmie i nagrywa wszystko co się dzieje z racji tego, iż w budynku nie ma dziennikarzy. Poseł PO nazwał Suskiego przestępcą.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News