Poseł Marek Suski znany jest ze swoich kontrowersyjnych opinii. Polityk zasłynął w internecie ostrą wymianą zdań z rzecznikiem Andrzeja Dudy i ostrą krytyką prezydenta. Jak pokazał w telewizji, nie wychodzi z formy.

Suski jest jednym z najbardziej zagorzałych wrogów PO. Niektórzy nawet twierdzą, że Suski jest dla PiS tym, kim swojego czasu dla PO był Stefan Niesiołowski. Swoją nienawiść do opozycyjnej partii zaprezentował podczas programu Woronicza 17 w TVP Info, w którym przeprowadził frontalny atak na PO.

Zdaniem Suskiego, pogarszający się wizerunek Polski w Europie jest efektem kampanii antypolskiej, jaką rozpoczęło PO. To właśnie ta partia ma dopuszczać się podżegania przeciw rządowi PiS i nasyła na Polskę władze Unii. Platforma ma w ten sposób wylewać swój żal i gorycz po przegranych wyborach.

– Platforma Obywatelska demoluje pozycję Polski w Unii Europejskiej i na arenie międzynarodowej, dlatego, że przegrała wybory i już nie rządzi. Nie jest w stanie pogodzić się z przegraną, dlatego zniszczy dobre relację Polski z UE, tylko po to, żeby walczyć wewnętrznie na użytek własnych interesów. Borys Budka namawia do sankcji wobec Polski, do nałożenie na Polskę ultimatum – oświadczył Suski.

źródło: tvp.info

...

Zobacz również