Trendy w sukniach ślubnych w 2019 roku. Jaką wybrać?

Trendy w sukniach ślubnych w 2019 roku. Jaką wybrać? Źródło: pixabay/goszka

Suknia ślubna 2019. Nadchodzi lato, a wraz z nim czas ślubów i wesel. Narzeczeni załatwiają formalności, dopinają ostatnie szczegóły, by już wkrótce powiedzieć sobie sakramentalne tak. Większość panien młodych złożyła już zamówienie na wymarzoną suknię ślubną. Jakie rodzaje będą hitami tego sezonu?

Suknia ślubna 2019 - to fraza często wpisywana w wyszukiwarce internetowej przez przyszłe panny młode w tym roku. Chociaż większość przyszłych żon, które tego lata staną na ślubnym kobiercu, suknię ma już wybraną, są też takie, które wciąż nie mogą się zdecydować, jaką kupić lub wypożyczyć. Wiele przyszłorocznych kandydatek na żonę, które zarezerwowały już termin ślubu w 2020 roku, chętnie wspomogą się modą i trendami panującymi w obecnym sezonie. 

Suknia ślubna 2019 - boho, koronka, rustykalna

Panie młode wybierając suknię ślubną kierują się wieloma kryteriami. Do głównych należy oczywiście kwota, która trzeba zapłacić za wymarzoną suknię lub jej wypożyczenie. Ślub to dla większości kobiet najważniejsza data w ich życiu, dlatego tego dnia chcą wyglądać zjawiskowo i jedynie w swoim rodzaju. Przyszłe żony coraz częściej organizują śluby tematyczne jak na przykład w stylu rustykalnym czy nowoczesnym. Odpowiednia sukienka do całości anturażu będzie wtedy konieczna. Dla pań liczy się również wygoda i komfort, nie wszystkie przepadają z długim krojem, który coraz częściej odrzucany jest z powodu niepraktyczności.

Coraz większą popularność zyskują suknie ślubne w stylu boho i rustykalnym. Panie młode często decydują się na odejście od klasyków, wybierając ciekawą i modną alternatywę. Style boho i rustykalne charakteryzują się nawiązaniem do mody hipisowskiej, wyróżniają luzem i wygodą. W większości przypadków suknie te mają odkryte ramiona. Dużo w nich koronek, pojawiają się także kolorowe elementy. Idealnym dodatkiem do sukni w tym stylu będą wianki z polnych kwiatów.

Jednym z bardziej klasycznych wyborów będzie postawienie na krótką, koronkową suknię. Ten typ wydaje się niezwykle uniwersalny i nadal jest bardzo pożądany przez wiele pań młodych. Koronki idealnie będą pasować do sukni z dekoltem oraz zakrytych ramion.

Suknia ślubna plus size. Princessa i długi rękaw.

Tego lata bardzo modne będą suknie w stylu princessa oraz kroje z długim rękawem. Te drugie charakteryzują się wyjątkową elegancją i klasą, są również bardzo praktyczne. Podczas ślubu panna młoda wygląda w niej pięknie i dostojnie, a na weselu może promieniować i pochwalić się odkrytymi ramionami. Wszystko to za sprawą tego, że większość sukni ma możliwość odpięcia rękawów. Suknia typu princessa najbardziej przypomina styl bajkowy. Każda kobieta, będąc małą dziewczynką, marzyła o byciu księżniczką i ślubie jak z bajki - princessa z pewnością spełni to marzenie. Długa bajkowa suknia sprawi, że goście weselni oniemieją z zachwytu.

Coraz popularniejsze są salony sukien ślubnych plus size. Panie o rubensowskich kształtach nie muszą zamartwiać się tym, czy suknia szyta na zamówienie da upragniony efekt. Wiele salonów stacjonarnych, jak również internetowych oferuje szeroką ofertę sukien plus size w różnym typie.

Poniżej udostępniamy filmik, w którym Izabela Janachowska omawia najnowsze trendy sukien ślubnych 2019 roku. Można zapoznać się w nim z wszystkimi modnymi stylami, które tego lata będą najbardziej pożądane. Drugi materiał pozwoli przyszłym paniom młodym ułatwić wybór i pomóc w zakupie tej jedynej, niepowtarzalnej sukni. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie na weekend poza miastem? Spędź miło czas z najbliższymi
  2. Wniosek o urlop, kiedy i jak go złożyć? Banalnie proste!
  3. Noc Muzeów 2019 - jak będzie wyglądać w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i innych miastach?
  4. Kiedy jest Noc Muzeów? Warto skorzystać z darmowych wystaw
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News