Panna młoda tak pokochała suknię ślubną, że postanowiła jej nie zdejmować. Robiła w niej wszystko, a ludzie łapali się za głowy

Panna młoda tak pokochała suknię ślubną, że postanowiła jej nie zdejmować. Robiła w niej wszystko, a ludzie łapali się za głowy Źródło: pixabay/StockSnap

Suknia ślubna jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów wesela dla każdej kobiety. Odnalezienie perfekcyjnej kreacji zajmuje pannom młodym sporo czasu. Jedna z nich pokochała swoją suknię ślubną tak bardzo, że zakładała ją nawet podczas wykonywania najbardziej trywialnych czynności.

Suknia ślubna wspaniale konserwuje weselne wspomnienia. Młodzi małżonkowie niejednokrotnie przeżywają swój ślub jak we śnie, ledwie rejestrując otaczającą ich rzeczywistość. Z pomocą w odtworzeniu wspomnień tego wyjątkowego dnia przychodzi im film z uroczystości, ale także pamiątki z dnia zaślubin, na przykład uroczyste stroje. Hannah Webb znalazła suknię tak cudowną, że postanowiła jej nie zdejmować, chociaż wszyscy wkoło patrzyli na nią z dezaprobatą. 

Suknia ślubna w użytku codziennym 

Hannah Webb wydała na swoją suknię 650 dolarów. Uznała, że taka kwota jest za duża, by po jednym dniu cudowna kreacja leżała w szafie. Po dwóch dniach od ślubu wciąż nie chciała jej zdjąć. Większość atrakcji miesiąca miodowego przeżyła w swoim ulubionym stroju. Dzięki temu mogła przeżywać podniosłość zamążpójścia przez dobrych kilka dni. 

- Kładzie się duży nacisk na to, by suknia idealna i schludnie utrzymana, by przechowywać ją przez kolejne dwadzieścia pięć lat w pudełku. Nie tego chcieliśmy - powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suknia ślubna pozwoliła żonie przeżyć niezapomniane chwile podczas ślubu. Kobieta postanowiła przeciągnąć nieco magie tego dnia. Ciągłe noszenie wspaniałej kreacji miało jej umożliwić odtworzenie tamtych emocji. Suknia dodawała jej pewności siebie.

- Chcieliśmy spróbować parasailingu. Przede wszystkim denerwowałam się tym zwisaniem ze spadochronu. Pomyślałam sobie: dlaczego mam nie założyć mojej sukni z powrotem? - zrelacjonowała Hannah. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

W sukni ślubnej pływała w basenie i grała w rugby. Po wszystkim suknia była skrajnie wybrudzona i w niczym nie przypominała lśniącej bielą kreacji z dnia ślubu. Hannah wciąż jednak z niej nie zrezygnowała. Jej suknia zostanie profesjonalnie oczyszczona, a potem zacznie swoje drugie życie: zostanie przekazana fundacji, która uszyje z niej stroje do trumny dla zmarłych dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

źródło: metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News