Wielki skandal! W sukience z popularnego dyskontu zaszyty był szczur

Wielki skandal! W sukience z popularnego dyskontu zaszyty był szczur Źródło: Pixabay / mirceaianc

Sukienka, którą kobieta kupiła w popularnym sklepie, nagle zaczęła brzydko pachnieć. Właścicielka długo szukała źródła intensywnego zapachu, a kiedy w końcu odkryła skąd pochodzi, była przerażona.

Sukienka miała jej poprawić humor. Kobieta była bardzo zadowolona z nowego zakupu i od razu włożyła ją do pracy. Po kilku godzinach poczuła ogromny smród. Okazało się, że pochodzi z jej nowego ubrania. W szwie sukienki kobieta znalazła martwego szczura.

Sukienka bardzo jej się podobała, później okazała się najgorszym koszmarem

Cailey Fiesel kupiła dwie sukienki marki Zara. Jedna z nich wyjątkowo jej się podobała, postanowiła więc od razu pochwalić się swoim nowym zakupem i założyła ją do pracy. Po kilku godzinach kobieta zaczęła odczuwać bardzo nieprzyjemną woń. Po jakimś czasie zorientowała się, że smród pochodzi z jej nowego ubrania, nie mogła jednak zlokalizować jego dokładnego źródła. Oglądała sukienkę pod każdym kątem, aż w końcu dostrzegła coś bardzo niepokojącego.

Kobieta w pewnym momencie dostrzegła samotną nitkę wystającą ze szwu. Kiedy chciała ją usunąć, poczuła w jej pobliżu małe wybrzuszenie. Zaciekawiona przyjrzała mu się z bliska i zamarła z przerażenia, kiedy odkryła jego zawartość. Okazało się, że w materiale zaszyty został martwy szczur. Wystraszona Cailey natychmiast pognała do łazienki, by usunąć zwłoki gryzonia z nowej sukienki.

Sukienka miała w szwie martwego szczura. Kobieta była przerażona swoim znaleziskiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zszokowana kobieta twierdzi, że zwłoki gryzonia spowodowały na jej ciele wysypkę, która mocno uszkodziła jej skórę. Ponadto Cailey utrzymuję, że przez to szokujące znalezisko doznała zaburzeń emocjonalnych. Z tego powodu domaga się od producenta ubrania odszkodowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Sprawę skomentował rzecznik prasowy hiszpańskiej marki. Zapewnił, że zdarzenie zostanie wyjaśnione. Sprawa jest w toku.

- Mamy rygorystyczne normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe wymagania - powiedział rzecznik producenta ubrań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę
  3. Znał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w Szczyrku
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News