Wszystkie gwiazdy disco polo mają zdecydowanie ogromny powód do radości. To co się właśnie wydarzyło zaskoczyło niejednego popularnego muzyka. Te kawałki będą wszędzie!

Aż 63 procent Polaków słucha tej muzyki. Wynika to z przeprowadzonych właśnie przez badań CBOS które mówią, że naprawdę kochamy się dobrze bawić przy muzyce disco polo.

Złote momenty muzyka ta przeżywała w latach 90-tych. Nikt nie przypuszczał, że po dwóch dekadach, piosenki tego rodzaju znajdą się znowu na szczytach list przebojów. A jednak! CBOS właśnie przeprowadził badania, a ich zaskakującą treść opublikował na swoim profilu na Twitterze.

Z danych jasno wynika, że 2/3 Polaków słucha disco polo. Oprócz pytania o preferencje muzyczne ankietowani odpowiedzieli także na pytania: czy w publicznym radiu i telewizji powinno być więcej, czy też tej muzyki oraz dlaczego piosenki przebojowych artystów właściwie lubią. Wyniki są zadziwiające: ci, którzy słuchają Zenka Martyniuka czy zespołu Boys, częściej deklarują również dumę z bycia Polakami.

Czy muzyka disco polo opanuje wszystkie listy przebojów?

W ofercie wielu stacji telewizyjnych i radiowych można znaleźć programy skierowane bezpośrednio do fanów disco polo. Koncerty rozpoznawalnych muzyków cieszą się coraz większą popularnością. Można przypuszczać, że fani tych rytmicznych melodii, doczekają się prawdziwej fali nowego trendu.

Wyjątkowo cieszy to gwiazdy gatunku, które dzięki takim zmianom w gustach Polaków, wkrótce się zarobią krocie. Polacy doskonale wiedzą kim jest Zenek Martyniuk czy Radosław Liszewski. Patrząc na wskazane badania, można śmiało wysnuć tezę, że ich muzyka już niedługo będzie obecna absolutnie wszędzie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 

  1. Zenek Martyniuk ostro zaszalał! Nie patrzy na koszty
  2. Wielki gwiazdor disco polo jako dziecko przeżył horror. Chce się zemścić
  3. Gwiazdor disco polo upokorzony podczas koncertu. Nigdy tego nie zapomni

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP