Suczka wiedziała, że umrze. Podczas jej ostatniego pożegnania doszło do wydarzenia, po którym nie da się powstrzymać łez

Suczka wiedziała, że umrze. Podczas jej ostatniego pożegnania doszło do wydarzenia, po którym nie da się powstrzymać łez Źródło: unsplash/Matheus Queiroz/

Suczka doskonale wiedziała, że niedługo umrze. Jej właścicielka również już od jakiegoś czasu starała się oswoić z tą informacją, a gdy doszło do ostatniego pożegnania, wydarzyło się coś niesamowitego.

Suczka 57-latki cierpiała już od dłuższego czasu, a specjaliści byli pewni, że zwierzak niestety nie pożyje już długo. Nim jednak wydarzyło się najgorsze, odbyło się jej ostatnie pożegnanie, które właścicielka zapamięta do końca życie. Słysząc tę historię, niezwykle trudno jest powstrzymać łzy wzruszenia. 

Jej suczka wiedziała, że umrze 

57-letnia Alison French z Wielkiej Brytanii była szczęśliwą posiadaczką psiaka rasy shih tzu, którego pokochała całym swoim sercem. Pierwsze wspólne lata były dla nich obu wielką frajdą i przyjemnością, jednak wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy kobieta poznała potworną diagnozę. 

3 lata temu okazało się, że 11-letnia wówczas suczka imieniem Looby, cierpi na nowotwór. Mimo walki weterynarzy i opieki, jaką Alison obdarzyła swoją pupilkę, jej los był już przesądzony i nawet lekarstwa na niewiele się zdały. Każdy dzień oznaczał zatem dla psiaka ogromne cierpienie, z którym wytrwała aż 3 lata. W końcu, gdy Looby miała 14 lat, wszyscy zrozumieli, że jej dni są już policzone. Ona sama również doskonale to czuła, dlatego te ostatnie chwile spędzała u boku ukochanej pani. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie ostatniego pożegnania wydarzyło się coś, co wyciska łzy

57-latka postanowiła godnie pożegnać swoją ukochaną psinkę i zrobić coś, by chwile przed uśpieniem spędziła miło i radośnie. Zadecydowała o zorganizowaniu spaceru, a za pośrednictwem Facebooka zaprosiła wszystkich do wzięcia udziału. 

- Jestem niepełnosprawna, a Looby trafiła do mnie, kiedy była szczeniakiem. Naprawdę nie mam nikogo, kto mógłby mnie wesprzeć, więc napisałam na kilku lokalnych grupach, aby sprawdzić, czy ktoś może mi pomóc się z nią pożegnać - mówiła wówczas Alison. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Ku jej uciesze, na ostatni spacer nad plażą przybyło aż 30 osób wraz ze swoimi pupilami, które wspierały 57-latkę w trudnych chwilach. Choć dzień był dla wszystkich pełen szczęścia, każdy miał w pamięci, co wydarzy się za chwilę, a to wywoływało u nich łzy wzruszenia. Po ostatnim pożegnaniu Looby została uśpiona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: psy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News