Starsza pani umarła. Z jej mieszkania zaczęły wypełzać stworzenia, które opanowały blok

Starsza pani umarła. Z jej mieszkania zaczęły wypełzać stworzenia, które opanowały blok

Mieszkanie komunalne przy ulicy Ubocze w Gdańsku zmieniło się w rój insektów! Mieszkańcy są przerażeni, a o dramatycznych obrazach informują miasto. To nie interweniuje, podczas gdy sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna!

Mieszkanie komunalne zmieniło się w obraz wprost z horroru. Pełzające robaki, zapach stęchlizny i unoszącego się odoru jest dla mieszkańców prawdziwą udręką. Władze rozkładają ręce, chociaż powinny zareagować już dużo wcześniej.

Mieszkanie komunalne w Gdańsku jak obraz z horroru. Co stanie się z mieszkańcami bloku?

Wszystko zaczęło się od śmierci starszej kobiety, która zbierała w swoim mieszkaniu śmieci. Głównie przynosiła je z zewnątrz. Wtedy zalęgły się robaki, które natychmiast rozprzestrzeniły się na inne lokale. Sąsiedzi podobno zgłaszali problem, jednak władze nie zareagowały w porę. Starsza kobieta zmarła niedawno. Jednak przez pół roku nikt mieszkania nie oczyścił, więc robaki zaczęły się masowo rozprzestrzeniać po całym bloku. W listwach, w podłodze, kanalizacji. Z plagą prusaków i karaluchów nie może się także zmierzyć wspólnota mieszkaniowa. Na drzwiach mieszkania zmarłej lokatorki wciąż widnieją plomby policji. Od pół roku nikt nie rozwiązał problemu pomimo wielokrotnych próśb i petycji. - Chodzą po moim sparaliżowanym synu - mówi jedna z mieszkanek.

Mieszkania komunalne w Gdańsku

Budynek, w którym mieszczą się mieszkania komunalne w Gdańsku, nie cieszy się dobrą sławą. Teraz, za sprawą problemu śmieci w lokalu po zmarłej starszej kobiecie, robaki pojawiły się nawet na elewacji. Oddany do użytku w 2009 roku, był niemal od początku systematycznie niszczony przez wandali. Pochodzący z okolic młodzi ludzie dewastowali klatkę i ściany, niszczyli także czujki i skrytki pocztowe. Wtedy mieszkańcy musieli czekać na interwencję zarządu i policji długo. Nie wiadomo jednak czy w najbliższych dniach sanepid wejdzie do budynku, by zakończyć dramatyczną sytuację mieszkańców. Oni sami, nie chcą się poddawać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uważajcie! Obrzydliwe robaki w pizzy Da Grasso
  2. Pełzające robaki są w słodyczach z Biedronki, niemal wszyscy je jecie
  3. Robaki jedzące mięso podczas wyuzdanej seksualnej zabawy. Kobieta zmarła (ZDJĘCIA +18)
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News