Skandaliczny film ze studniówki obiega internet. Sceny tylko dla dorosłych

Skandaliczny film ze studniówki obiega internet. Sceny tylko dla dorosłych Źródło: youtube

Studniówka z udziałem tych uczniów i nauczycieli przejdzie do historii. Nagranie, które zostało zrealizowane podczas zabawy, trafiło do sieci i szybko znalazło się w kręgu zainteresowania rodziców. Sceny w nim zawarte przeznaczone są tylko dla dorosłych.

Studniówka jest imprezą na którą z utęsknieniem czekają wszyscy maturzyści. Chociaż zabawa oznacza, że wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny, nikt nie ma wątpliwości, że ten wyjątkowy wieczór jest przerwą od wszelkich problemów związanych ze zbliżającą się maturą. Studniówka, która miała ostatnio miejsce, została nagrana, a filmik trafił do sieci, sprawiając, że na 100 dni przed egzaminem maturalnym pojawiły się nowe problemy. 

Studniówka, której uczniowie długo nie zapomną 

Dla tych uczniów zabawa trwała w najlepsze. Wszyscy maturzyści wyszli na parkiet, by w rytmach najgorętszych hitów bawić się do świtu. Wraz z uczniami na parkiecie pojawiła się jedna z nauczycielek, która zapragnęła wziąć udział w nietypowym tańcu jednego z uczniów. 

Młody chłopak błyszczał na parkiecie, a zebrani dookoła niego bili mu brawo i nie mogli się doczekać dalszego rozwoju wydarzeń. Chyba nikt się nie spodziewał, że do erotycznego tańca dołączy jedna z nauczycielek. Para, którą obserwowali uczniowie, ocierała się o siebie, chłopak zaczął się rozbierać, a nauczycielka nie tylko go dopingowała, ale także pomogła mu zdjąć spodnie. W rezultacie uczeń tańczył w bieliźnie obok swojej nauczycielki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Studniówka sprawiła, że nauczycielka musiała pożegnać się z pracą 

Jeden z uczniów znajdujących się na studniówce postanowił nagrać całe zdarzenie, po czym opublikował je w sieci. Kiedy nagranie trafiło w ręce rodziców, natychmiast poinformowali o tym dyrekcję szkoły. Nauczycielka, która nie wiedziała, że jest nagrywana, nie miała pojęcia, że jej płomienny taniec z uczniem stał się hitem w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Nie udało się, choroba jednak postawiła na swoim i odebrała życie. Media przekazały smutne informacje o śmierci polskiego muzyka

Zanim dyrekcja zdążyła zareagować i ukarać nauczycielkę dyscyplinarnie, kobieta sama zrezygnowała z pracy w szkole. Uczniowie jednak wstawili się w jej imieniu u dyrekcji i mają nadzieję, że studniówka nie odbierze nauczycielce posady. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?
  2. Albo przyjdziesz do lekarza, albo zapłacisz. Dyscyplinująca kara dla pacjentów ma poprawić sytuację służby zdrowia
  3. Jest oficjalna decyzja Polsatu ws. Pawła Królikowskiego. Padła niebywała propozycja dla syna, rodzina nie może uwierzyć
  4. Magda Gessler nie jest katoliczką. Jej religijne rytuały mogą wywołać dreszcze u niektórych
  5. Wyjątkowo przykre skutki afery w DDTVN. Widzowie będą jeszcze bardziej wściekli

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News