Karol Strasburger od wielu lat prowadzi Familiadę na TVP2. Do tej pory w tym rodzinnym teleturnieju nie dochodziło do żadnych większych skandali, ale tym razem prowadzący stanowczo przesadził. Upokorzył uczestniczki programu, za co musiał przeprosić.

Familiada ma format bardzo rodzinny i przystępny dla widzów w każdym wieku. Do tej pory nigdy nie było w niej skandalu, chociaż czasem pojawiały się śmieszne odpowiedzi uczestników. Nikt by nie pomyślał, że taki profesjonalista jak Karol Strasburger sam doprowadzi do skandalu.

W jednym z ostatnich odcinków Familiady udział wzięły mieszkanki wsi Jawornik, położonej w województwie małopolskim. To właśnie ich miejsce zamieszkania sprawiło, że prowadzący pozwolił sobie na wiele niewybrednych żartów.

Karol Strasburger przesadził

Kilkukrotnie niesmacznie zagadywał i dopytywał uczestniczki np. o dostęp do bieżącej wody, który w XXI wieku jest raczej standardem. Kpiny z mieszkańców wsi bardzo nie spodobały się widzom programu.

Familiada chcąc ratować swój wizerunek wydała oświadczenie, w którym stwierdzono, że: „niedzielnie wydanie Familiady przyniosło za sobą skrajnie błędne interpretacje rozmów Karola Strasburgera z uczestniczkami”. Głos w tej sprawie zabrał również sam prowadzący.

Jako gospodarz Familiady miałem wielokrotną przyjemność goszczenia reprezentantów polskiej wsi, którą – swoją drogą – staram się w wolnym czasie odwiedzać tak często, jak to możliwe (…) Doskonale pamiętam dzień nagraniowy z udziałem drużyny Jaworniczanek. Nie sposób zapomnieć fantastycznej, przyjacielskiej atmosfery, o którą wspólnie zadbaliśmy – odczuli to w sobotę oraz dziś nasi wierni widzowie, którzy z pewnością zauważyli bardzo serdeczny i pełen uśmiechu ton rozmów. Mój komentarz odnośnie „miejskiego ubioru” nie był formą krytyki czy ironii, a komplementem i jasnym podkreśleniem, w jak dobrym kierunku – mimo stereotypów– mówił Strasburger.

Mimo wszystko, prowadzący jednak przeprosił, chociaż wciąż twierdzi, że jego słowa zostały źle zinterpretowane. „Tych, którzy – zupełnie niesłusznie – poczuli się urażeni moimi słowami, serdecznie przepraszam” – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali
  2. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]
  3. Jest źle. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą

Gwiazdy, które nie wstydzą się ciężarnego ciała [ZDJĘCIA]


Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Źródło: rmfmaxxx.pl