Kto by pomyślał, że na punkcie Karola Strasburgera bzika nie mają jedynie kobiety w słusznym wieku, które co niedzielę wyczekują by zobaczyć go w Familiadzie przy niedzielnym obiedzie. Znany ze specyficznych żartów prowadzący chwali się, że na zainteresowanie płci pięknej nie może narzekać.

Były aktor zapewnia, że zarówno za czasów, kiedy grywał w filmach oraz serialach, jak i obecnie nie może opędzić się od adoratorek. Jego zdaniem wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Zawsze tak było i zawsze tak pewnie będzie. Od lat otrzymuję różne propozycje. Są wśród nich zarówno matrymonialne, jak i erotyczne oferty – przechwala się z uśmiechem Karol Strasburger.

Jak zdradza szczególnie lubi otrzymywać pikantne wiadomości drogą internetową. To jego zdaniem jedyna różnica, jaką dostrzega między teraźniejszością a przeszłością, jeśli chodzi o jego kontakty z kobietami.

Ten rodzaj komunikacji jest dzisiaj znacznie ułatwiony dzięki internetowi. To nic nowego, takie sytuacje zdarzają się od początków mojej kariery. Traktuję je jak przygodę – mówi rozmarzony prowadzący Familiady.

źródło: se.pl

Zobacz również