Stonoga dzwoni do rzekomej siostry prezydenta. "Chciała nagrać ojca"

Stonoga dzwoni do rzekomej siostry prezydenta. "Chciała nagrać ojca" Źródło: .

Zbigniew Stonoga zadzwonił do siostry prezydenta Dudy. Rozmawiali o wysłaniu przez nią nagich zdjęć oraz planach nagrania ojca Andrzeja Dudy, by zdobyć dowód w sprawie rzekomego wycofania się prezydenta z ułaskawienia Zbigniewa Stonogi. Biznesmen kontynuuje działania po tym jak, według niego, został oszukany przez Andrzeja Dudę.

Biznesmen zadzwonił do siostry Dudy i najpierw zapytał ją o jej braki w rozliczeniach i o to czemu prezydent jej nie pomógł. Następnie poruszył temat jej nagich zdjęć, o których siostra prezydenta mówi w rozmowie na Facebooku, z której screeny wyciekły. Kobieta miała je wysłać pewnemu mężczyźnie, który potem ją szantażował. Stonoga doradził, by zawsze mówiła, że te zdjęcia to fotomontaż, gdyż ktoś groził jej przed wyborami prezydenckimi. "Tego w Polsce jeszcze nie było!! To prawdziwie szokujące słowa siostry Andrzeja Dudy. Dominika Duda-Siostra Prezydenta R.P jest zdesperowana. Nie ufa swojej rodzinie, a mnie zaproponowała nagranie własnego ojca by ujawnić prawdę. Dominika boi się taty i brata. Tak niestety patologicznie to wszystko się ułożyło. (materiał jest tak drastyczny,że musiałem go wielokrotnie ciąć nie zmieniając istoty wypowiadanej kwestii ale nie dbałem o montaż by coś przed Wami ukryć) Pamiętajcie,że Dominika jest bardzo samotna i opuszczona wiedziała podczas nagrania,że jest nagrywana i wiedziała,że będę je publikował. Wiedziała też, że użyję nagrania do "przywalenia" Kwiatkowskiemu-szefowi gabinetu prezydenta." - napisał o swoim materiale Stonoga.  Artykuł, o którym mówi Stonoga, miałby być dla siostry prezydenta problematyczny. Boi się reakcji ojca i brata. - To moja sprawa, niech pani powie! - doradza Stonoga. - U nich to nie jest takie łatwe, jak oni mnie wszyscy zaatakują: brat, tata, oj to byłoby straszne - mówiła. - Ja panu mogę pomóc, a pan mi - dodała po czym zaproponowała nagranie własnego ojca, by zarejestrować jego słowa o obietnicy ułaskawienia Zbigniewa Stonogi przez prezydenta Dudę, z której ten drugi miał się wycofać po wyborach po uzyskaniu poparcia biznesmena. Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Poniżej zapis rozmowy:

 
Tego w Polsce jeszcze nie było!!To prawdziwie szokujące słowa siostry Andrzeja Dudy.Dominika Duda-Siostra Prezydenta R.P jest zdesperowana.Nie ufa swojej rodzinie, a mnie zaproponowała nagranie własnego ojca by ujawnić prawdę.Dominika boi się taty i brata.Tak niestety patologicznie to wszystko się ułożyło.(materiał jest tak drastyczny,że musiałem go wielokrotnie ciąć nie zmieniając istoty wypowiadanej kwestii ale nie dbałem o montaż by coś przed Wami ukryć)Pamiętajcie,że Dominika jest bardzo samotna i opuszczona wiedziała podczas nagrania,że jest nagrywana i wiedziała,że będę je publikował. Wiedziała też, że użyję nagrania do "przywalenia" Kwiatkowskiemu-szefowi gabinetu prezydenta. Posted by Zbigniew Stonoga on 15 października 2015

Posted by Zbigniew Stonoga on 15 października 2015 Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News