Zbigniew Stonoga ma kolejnego wroga. Biznesmen tym razem na celownik wziął dziennikarza TV Republiki Michała Rachonia. Nazywa go „zaćpanym śmieciem i pis-owskim Berią (radziecki działacz w dużej mierze odpowiedzialny za czystki okresu stalinowskiego). 

Rachoń tak pisał o Stonodze na Twitterye:

„Ostrzegam. próbował sprowadzić na fałszywe tory sprawę przecieku w aferze gruntowej i składał w tej sprawie fałszywe zawi. do prok.”

„O, widzę. że znowu uaktywnił się donosiciel , który w 2007 doniósł tej służbie, że to ja byłem źródłem przecieku w Aferze Gruntowej.”

Stonoga zamieścił taki oto wpis na Facebooku:
„********nie piszcie o mocnych słowach itd bo ciekaw jestem Waszej reakcji gdyby to Was dotyczyło********

Panie Michał Rachoń (TV Telewizja Republika) ma Pan dobę na wytłumaczenie Nam o czym Pan mówi na mój temat.Jeśli Pan tego nie zrobi, nie udowodni swoich twierdzeń na mój temat rozjadę Pana PR jak żabę!!!
Wiem,że jest Pan PiS-owskim konfidentem, który miast leczyć kraj i oczyszczać z komunistycznego łajna wolał stać za niszczeniem ludzi z własnego rządu-ale mógł Pan to robić z Januszem Kaczmarkiem, Andrzejem Lepperem czy Romanem Giertychem ze mną, zaćpany i walący narkotyki z przebijanego widelcem złotka po batonie Pawełek-Panie śmieciu nie uda się !!!
Pierdolca dostałeś na skutek treści swojej pracy magisterskiej i w tym matrix-ie trwasz do dziś-chyba wiesz o czym piszę? bo ja w przeciwieństwie do Ciebie udowodnię ludziom i wytłumaczę kim jesteś.
24 G O D Z I N Y.”

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.