Kontrowersyjny biznesman i były kandydat na urząd prezydenta RP, Zbigniew Stonoga, za pomocą mediów społecznościowych, wystosował rozpaczliwy apel do swoich zwolenników. Poprosił w nim o publiczny apel do Ministerstwa Sprawiedliwości.

27 czerwca opublikowano na oficjalnej stronie Zbigniewa Stonogi apel. Wpis dodała osoba upoważniona, gdyż sam Stonoga od jakiegoś czasu przebywa w zakładzie karnym.

– Potrzebuję Waszej pomocy. Grozi mi śmierć wywołana nieludzkim traktowaniem przez wymiar sprawiedliwości! Proszę Was o masowe kopiowanie poniższego tekstu i wysłanie go na maila Ministra Sprawiedliwości – czytamy na Facebooku.

Zbigniew Stonoga zawiadamia także o popełnieniu przestępstw przez sędziów Sądów Rejonowego, Okręgowego i Najwyższego. Oskarża także Rzecznika Praw Obywatelskich i w tych sprawach domaga się postępowania.

Wojna Stonogi z państwem i państwa ze Stonogą trwa już długo. Na niej opierał swoją kampanię wyborczą. Dopiero niedawno trafił natomiast do zakładu karnego, w którym, jak widać, także nie ma łatwego życia.

https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/posts/825840230908124

 

...

Zobacz również