Kamil Stoch i Adam Małysz to już żywe legendy polskich skoków narciarskich. Obaj są niesamowitymi sportowcami. Wiemy jednak, który z nich jest lepszy. To była bardzo trudna rywalizacja.

Po burzliwych dyskusjach, fani skoków narciarskich sklasyfikowali skoczków. Który z nich okazał się lepszy? Kamil Stoch i Adam Małysz to już chodzące legendy skoków narciarskich, ciężko było stwierdzić, któremu należy się większe uznanie.

ZOBACZ TAKŻE: Stoch nie wytrzymał. MIAŻDŻY Macierewicza i PiS

Kamil Stoch i Adam Małysz

Mimo wszystko, aż dla 71 procent ankietowanych to Adam Małysz jest najlepszym polskim skoczkiem w historii. Taki wynik nie dziwi jednak aż tak bardzo. Adam Małysz lata temu porwał cały kraj, wywołał prawdziwą „małyszomanię”. Znali go wszyscy od morza po Tatry.

ZOBACZ TAKŻE: Internet oszalał! Wspaniałe i mądre słowa Stocha o życiu

Mimo tego, że Kamil Stoch jest bardzo zdolnym skoczkiem i odniósł ostatnio niebywały sukces, to dla Polaków Adam Małysz jest większym symbolem. Mimo tego, że to właśnie Stoch, a nie Małysz odniósł ostatnio historyczne zwycięstwo wygrywając cały 66. Turniej Czterech Skoczni. Do tej pory dokonał tego jedynie największy rywal Adama Małysza z czasów skoków narciarskich – Sven Hannawald.

ZOBACZ TAKŻE: HIT! Reakcja Stocha po zwycięstwie rozbraja. Uważaj, bo się zadławisz!

Fenomenalni sportowcy

Kamil Stoch i Adam Małysz to sportowcy fenomenalni. Pamiętajmy jednak, ze mimo wyniku ankiety Kamil Stoch wciąż jeszcze kontynuuję karierę, a już jest mistrzem świata oraz mistrzem olimpijskim jakim Małysz nigdy nie był. Przed nim lata skakania. Być może Kamil Stoch i Adam Małysz zrównają się jeszcze w tym, jak są postrzegani przez Polaków.

Źródło: sportowefakty.pl

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


Po czym poznać, że dostaniesz ZAWAŁU? Oto 7 symptomów!

...

Zobacz również