To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili! Kamil Stoch został pokonany przez orkan Friederike! Potężny żywioł całkowicie pokrzyżował plany najpopularniejszego sportowca ostatnich tygodni.

Dziś miały odbyć się kwalifikacje do kolejnych zawodów w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Potężny żywioł uniemożliwił jednak skoczkowi start.

Kwalifikacje do zawodów miały wystartować w czwartek o 16:00. Jednak z powodu trudnych warunków pogodowych przesunięto je o pół godziny.

Kiedy o 16:30 okazało się, że sytuacja pogodowa wcale się nie poprawiła, przesunięto zawody o kolejne 15 minut. O 16:45 jasne już było, że lepiej z pogodą już nie będzie.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny dramat. Coś strasznego przerwało kariery Stocha i Tyszkiewicz

Friederike pokrzyżował plany

To łamiąca wiadomość dla polskich skoczków – Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Stefana Huli i Kamila Stocha. Szczególnie ten ostatni miał zaprezentować w Oberstdorfie pełnię swoich umiejętności, niestety orkan Friederike pokrzyżował plany wirtuoza skoków narciarskich.

Skoczek jest załamany, że nie będzie mógł zaprezentować swoich umiejętności. Jak zapowiadał, to właśnie w Oberstdorfie miał po raz kolejny przejść do historii. Dobrze zdaje sobie jednak sprawę z tego, że skakanie na nartach w takich warunkach pogodowych to samobójstwo.

ZOBACZ TAKŻE: „Niesamowite! Miazga, TOTALNY ROPIERD*L!”. Stoch rozsadził WOŚP

źródło: rmf24.pl

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również