Fani nie mogą się doczekać tej kolaboracji! Sting i Shaggy we wspólnym utworze! Internauci z niecierpliwością czekają na efekty tej współpracy. Sprawdź, kiedy będzie premiera piosenki i gdzie można posłuchać!  

Piosenka „Don’t Make Me Wait” zapowiada najnowszy i długo oczekiwany album „44/876”. Premierę krążka zaplanowano dopiero na 20 kwietnia 2018 roku.

„Don’t Make Me Wait” to album, który okazuje zauroczenie muzyków kulturą Jamajki, jej mieszkańcami i muzyką. Na początku artyści mieli w planach tylko jeden wspólny utwór, o tymże właśnie tytule. Szybko jednak okazało się, że ta owocna współpraca nie zakończy się tylko na jednej piosence.

ZOBACZ TAKŻE: Idol z młodości Stinga zaśpiewał mu jego hit. Fani: „ŻENADA!”. Mina Stinga mówiła wszystko

Sting i Shaggy – kiedy premiera piosenki i gdzie można posłuchać?

Sting i Shaggy rozpoczęli współpracę za sprawą Martina Kierszenbauma, który obecnie jest managerem pierwszego, a z drugim niegdyś współpracował.

Najnowszy krążek artystów to istne połączenie prawdziwych karaibskich brzmień z nowoczesnym, popowym kunsztem i potężną, rockową energią.

W pracy nad powstaniem albumu muzykom towarzyszyli inni artyści i kompozytorzy z Jamajki i Nowego Jorku. Swój udział w powstaniu krążka mieli, m.in. Dominic Miller, Machine Gun Funk, Patexx, Tyrantula, Robbie Shakespeare, Shane Hoosong, Dwayne “iLLwayno” Shippy.

Za produkcję wykonawczą albumu odpowiada Martin Kierszenbaum. Sesje nagraniowe powstawały w Sting International, firmie, która już wcześniej współpracowała z Shaggym. To właśnie oni wydali jego największe hity, tj. np. „Boombastic”.

Premiera utworu „Don’t Make Me Wait” odbędzie się już jutro 26 stycznia. Klip będzie dostępny dla słuchaczy we wszystkich serwisach cyfrowych.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda we łzach, fani nie dowierzają. Shakira trafi za kratki

Źródło: RMF24

15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]


Nałóg ich pogrążył! 13 uzależnionych gwiazd [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/