Steffen Möller był ulubieńcem widzów TVP. Wiemy, co się dzisiaj z nim dzieje, zdradził dobitną prawdę

Steffen Möller był ulubieńcem widzów TVP. Wiemy, co się dzisiaj z nim dzieje, zdradził dobitną prawdę Źródło: Wikimedia/Ralf Lotys

Steffen Möller był jednym z ulubionych aktorów TVP. Wielu widzów zapewne z chęcią zobaczyłoby go ponownie w telewizji. W jednym z ostatnich wywiadów aktor opowiedział o tym, jak potoczyły się jego losy. Zdradził również dobitną prawdę, niewiele osób spodziewało się takich słów z jego ust.

Steffen Möller był gwiazdą polskiej telewizji, widzowie go uwielbiali. Aktor był znany z programu "Europa da się lubić" oraz z roli Stefana Möllera w serialu "M jak miłość", gdzie występował w latach 2002-2007. Wielu widzów zapewne z chęcią zobaczyłoby go ponownie w TVP, niestety w najbliższym czasie się na to nie zapowiada. Aktor w ostatnim wywiadzie opowiedział, jak potoczyły się jego losy.

Steffen Möller w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak wygląda jego życie, zdradził dobitną prawdę

Steffen Möller jest aktorem, pisarzem oraz kabareciarzem. Mężczyzna wydał książkę pod tytułem "Viva Polonia", która rozeszła się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy. Stara się w niej przybliżyć Niemcom Polskę, kulturę kraju, zwyczaje. Wyznaje, że nasz kraj jest dla niego pasją, dzięki czemu chętnie dzieli się wiedzą na jego temat. 

W jednym z ostatnich wywiadów aktor dzieli się tym, jak wygląda jego życie. Jak wyznaje, czuję się, jakby stworzył własną hybrydę. Żyje pomiędzy Warszawą a Berlinem, jednak udaje mu się wszystko pogodzić. Zarówno w jednym, jak i drugim mieście udało mu się zbudować krąg fajnych ludzi, do których chętnie wraca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mimo dość dużej rozpoznawalności w Polsce, dzięki udziale w serialu i programach TVP, aktor nie uczestniczy w celebryckim życiu w Polsce. Nie ma go na Instagramie, rzadko pojawia się również w mediach. Aktor wyznaje, że czasami zastanawia się jakby to było wrócić do serialu. Zwłaszcza w kontekście portali plotkarskich, które zapewne licznie rozpisywałyby się o tym. Na pytanie, czy chciały wrócić, odpowiada zdecydowanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało?

3. Wielokrotnie wzywali pogotowie. Bliscy patrzyli jak babcia powoli umiera

- Nie. To był bardzo fajny rozdział w moim życiu. Wszystko zawdzięczam serialowi i telewizji ogólnie. Ale trzeba iść do przodu. - wyznał Steffen Möller. Aktor mimo dużej popularności w Polsce i możliwości ciepłego przyjęcia go z powrotem w serialu, uznaje, że nie chciałby powrotu. Jego zdaniem byłby to krok do przeszłości, a on woli brnąć do przodu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili ws. zaprzysiężenia Andrzeja Dudy. Miało być inaczej
  4. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  5. Dramat młodszej córki Marty Kaczyńskiej. Jest zdruzgotana
  6. Magda Gessler drży o życie swojego męża. Sytuacja jest bardzo poważna

Źródło: DW COM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News