Okropny ból paraliżuje jej ciało. Gwiazda polskiego kina bardzo cierpi

Okropny ból paraliżuje jej ciało. Gwiazda polskiego kina bardzo cierpi Źródło: Wikimedia Commons

Gwiazda znana z serialu "Stawka większa niż życie" cierpi z powodu trudnej, przewlekłej choroby. Od dłuższego czasu nie bierze żadnej z proponowanych jej ról.

Wiele widzów zna tę aktorkę z kultowego serialu "Stawka większa niż życie". Ponadto miała na koncie wiele innych ról w słynnych polskich produkcjach, a dzięki jednej z nich zapisała się w historii europejskiego kina. Fani spostrzegli, że od dłuższego czasu nie pojawia się na ekranie. Okazuje się, że to przez bolesną chorobę.

Aktorka znana z "Stawka większa niż życie" od 11 lat nie pojawiła się na ekranie. Co się dzieje?

Barbara Brylska oprócz roli w "Stawce większej niż życie" znana jest z roli Kamy w "Faraonie", Krystyny w "Panie Wołodyjowskim" czy Evity z "Kariery Nikodema Dyzmy". Jej ostatnią rolą była postać Marty w komedii romantycznej "Miłość na wybiegu" z 2009 roku. Obecnie minęło już niemal 11 lat od jej ostatniego występu i aktorka nieustannie odrzuca kolejne role.

Osoby ze środowiska aktorskiego relacjonowały, że gwiazda "Faraona" nigdy nie walczyła o uzyskanie roli. Jeśli nie otrzymała angażu, po prostu odpuszczała walkę o nie. Nawet w czasie największego rozkwitu kariery, gdy rolę Oleńki w "Potopie" powierzono innej aktorce, Barbara Brylska nie wykłócała się o angaż.

- Wierzę w przeznaczenie, w to, że los każdego człowieka jest ustalony już w chwili narodzin. Widocznie mnie nie była pisana Oleńka - mówiła w wywiadach.

Co ciekawe, zamiast w "Potopie" zagrała w "Anatomii Miłości", dzięki czemu zapisała się w historii europejskiego kina. Była jedną z pierwszych aktorek, która na planie grała w scenie łóżkowej.

Gwiazda polskiego kina cierpi na bolesną chorobę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo że 78-latka wciąż dostaje propozycje pracy na planie, sama twierdzi, że żadna z nich jej nie interesuje. W rzeczywistości gwiazda ma też poważne problemy zdrowotne. Jak się okazuje, od lat cierpi na rwę kulszową. Ból, który ją atakuje, czasami jest tak silny, że Barbara Brylska często nie jest w stanie funkcjonować bez pomocy swoich bliskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. 180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

- Wiedziałam, że przyjdzie taki moment, kiedy będę miała mniej pracy i nie rozpaczałam z tego powodu. Za wszystko trzeba płacić: za nadmiar pracy - brakiem pracy, za nadmiar szczęścia - jego niedostatkiem. Nie można bez przerwy być w raju - komentowała doniesienia o chorobie w wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego
  4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
  5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News