Od kiedy Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej, a więc osobą bezpośrednio odpowiedzialną za jej funkcjonowanie, wywołuje u wyborców bardzo skrajne reakcje. Nie wszyscy są bowiem zwolennikami „dobrej zmiany”, którą stara się wprowadzić w TVP. Stare nagranie z jego udziałem, które ujrzało po latach światło dzienne, rozbawiło jednak zwolenników wszystkich opcji politycznych. 

Nie wiadomo, przy jakiej okazji dokładnie powstał krótki film, na którym Jacek Kurski, wyraźnie rozbawiony, wykonuje refren piosenki „W aucie”. Internauci są jednak przekonani, że pochodzi on w 2008 roku, gdy polityk był jeszcze posłem.

Kiedy nagranie zostało udostępnione na Twitterze, natychmiast zdobyło ogromną popularność. W bardzo krótkim czasie zebrało setki polubień oraz udostępnień. Wielu internautów pisało w komentarzach, że „wtedy Kurski był jeszcze równym gościem”.

Nie wiadomo, czy prezes TVP będzie zadowolony z gigantycznego zainteresowania, którym cieszy się film. Wyborcy zastanawiają się także, jak na jego udostępnienie zareaguje obóz władzy. Do tej pory bowiem żaden z jego członków nie skomentował zabawnej dla internautów sytuacji.

...

Zobacz również