Żenujące starcie "tytanów". Anarchista uderzył ich lidera, oni publikują jego ohydne zdjęcia z odchodami (18+)

Żenujące starcie "tytanów". Anarchista uderzył ich lidera, oni publikują jego ohydne zdjęcia z odchodami (18+)

Jeśli twierdzicie, że poziom dyskusji miedzy zwaśnionymi środowiskami w Polsce jest na niskim poziomie, to w Stanach Zjednoczonych jest jeszcze gorzej. Nacjonaliści, oskarżani też o bycie neonazistami, po pobiciu ich lidera udostępnili kompromitujące zdjęcia anarchisty z Antify. 

Richard Spencer to lider amerykańskich narodowców, oskarżanych o bycie neonazistami. Na ich spotkaniach miały miejsce nazistowskie pozdrowienia, a sam lider mówił o "pokojowej czystce etnicznej" potrzebnej w USA. Podczas wywiadu na żywo w TV, w którym Spencer zaprzeczał by był neonazistą, został uderzony w szczękę przez jednego z anarchistów z organizacji Antifa.

Nacjonaliści postanowili zemścić się na mężczyźnie i... opublikowali kompromitujące go zdjęcia. Przynajmniej przekonują, że mężczyzna na fotografiach pobił ich lidera. Widać na nich obrzydliwe erotyczne igraszki mężczyzny, podczas których na jego ciało spływają odchody.

- Nasz lider Richard Spencer został uderzony przez gnoja z Antify. Zrobiliśmy mu zdjęcie zanim uciekł. Okazuje się, że dosłownie jest gównozjadem - piszą nacjonaliści.

W amerykańskiej części internetu trwa obecnie bitwa na komentarze pomiędzy działaczami Antify a narodowcami. Inni internauci są zażenowani poziomem zarówno jednych, jak i drugich.

  

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News