Proszę wszystkich o uwagę! Czy oglądam właśnie kabaretowe show? Oho, nikt mi nie odpowiada. Czyli jednak. Siedzę przed komputerem i oglądam popisy polskich dziennikarek. asgsagasfggdsGDSGSDG – Przepraszam, właśnie uderzyłem głową o klawiaturę. Są jakieś granice, ludzie…

Teraz na poważnie. Ewa Stankiewicz, czyli dziennikarka „Gazety Polskiej Codziennie” i Telewizji Republika zdjęła właśnie poprzeczkę dla publicystów i położyła ją na ziemi. W ostatnim wpisie na blogu (LINK) powołuje się na tezy stawiane przez prowadzącego portalu Pyta.pl. W materiale na temat Marszu Niepodległości członek ekipy Jaok klęka przy stosie kostki brukowej i mówi:

„Miasto stołeczne Warszawa przygotowało specjalnie kostki brukowe dla demonstrantów na wypadek gdyby zabrakło im amunicji. To miło z ich strony, ale z drugiej strony daje to do myślenia po co władze miasta chcą żeby rzucano kostkami? Pewnie jakiś przekręt z firmą ubezpieczeniową, nie?”.

Człowiek o inteligencji 3/10 wyłapie sarkazm. Pyta.pl to ekipa robiąca sobie jaja i stawiająca absurdalne tezy. Sami napisali na swojej stronie, że „mijają się z prawdą”. Oczywiście nie omieszkali wyśmiać dziennikarki GPC na swoim Facebooku.

Jednakże, dla Pani Stankiewicz wystarczy ujęcie na stos kostki brukowej, by promować swoje tezy o policyjnej prowokacji. W końcu osoby z inteligencją od 1-2/10 dadzą się nabrać. A kto inny może regularnie czytać tego bloga? Szanuję Panią Stankiewicz za to, że dąży do obalenia Wielkiego Kłamstwa #10042010, jak każdego kto realizuje swoje marzenia, no ale są granice.

Co do Pani Młynarskiej. Ta akurat naraziła mi się wypowiedzią o Romanie Polańskim. Nie lubię gościa za pedofilski skandal, ale Młynarska jeszcze bardziej mnie wkurza. 50-latka ubrana w młodzieżowy fartuch irytującym tonem powiedziała :

„Dziadek bredzi, dziadek jest już stary, pewnie co innego miał na myśli…”. Wybaczcie, że nie podaję całego cytatu, ale zapomniałem i nie będę katował się ponownym odtwarzaniem tej wypowiedzi. Cała wypowiedź w tym filmie (Janusz Korwin Mikke vs Feministka z Irokezem).

W sieci pojawił się kolejny film z udziałem Młynarskiej. Znowu żenuje i znowu robi to w młodzieżowych pinglach. Zrobiła sobie „selfiaka”.

Czyli jednak ktoś przejął Tron Żenady po Kasi Cichopek.

Zobacz również

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta