Stanisława Celińska zdradziła całą prawdę o swojej córce. Niejedna matka będzie mieć łzy w oczach

Stanisława Celińska zdradziła całą prawdę o swojej córce. Niejedna matka będzie mieć łzy w oczach Źródło: TRICOLORS East News

Stanisława Celińska to prawdziwa weteranka polskiej sceny, lecz niestety sukces nie uchronił ją od mrocznej strony sławy. Aktorka przez wiele lat zmagała się z uzależnieniem alkoholowym i zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej córki. Powiedziała całą prawdę i wiele matek doskonale wie, o czym mówi aktorka.

Stanisława Celińska znalazła się na szczycie, a jej umiejętności aktorskie oraz łatwość wcielania się w role była doceniania zarówno przez reżyserów i krytyków, jak i widzów. Niestety wraz z sukcesem, w jej życiu pojawił się problem z alkoholem. Przez wiele lat zatruwał jej życie i nie pozwalał na normalne funkcjonowanie. Artystka szczerze mówi o tym, jak długi i żmudny proces przeszła, nie ukrywa, że rodzina była kluczowym elementem powrotu do zdrowia.

Stanisława Celińska przez lata walczyła z uzależnieniem

Stanisława Celińska zaczęła nadużywać alkoholu i mocno odbiło się to na jej karierze. Kiedy przestała pojawiać się na planach filmowych i nie dotrzymywała żadnych terminów, stało się jasne, że jeśli nie weźmie się w garść, będzie to koniec jej kariery. 73-letnia dziś aktorka była w takim stanie, że nie tylko jej praca była zagrożona, również jej życie powoli odchodziło w niebyt. Uzależnienie od alkoholu to choroba, z którą przyjdzie jej żyć już przez resztę swoich dni, lecz nie znaczy to, że nie może normalnie funkcjonować. Stanisława Celińska usunęła się w aktorski cień i zdecydowała się skupić na muzyce od zawsze będącej jej wielką pasją. To właśnie w trakcie promocji najnowszej płyty zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojej córki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Padło kilka szczerych słów, u wszystkich wywołają wzruszenie

Stanisława Celińska skończyła prace nad płytą "Jesienna" jeszcze przed wybuchem pandemii. Teraz, gdy wszystko powoli wraca do normy, rozpoczyna jej promocję i przy okazji zdradziła, że jedna z piosenek na płycie dedykowana jest jej córce Oli. Utwór "Miłość pomaga" to kilka słów skierowanych do pociechy.

- Bardzo mi pomogła, okazała wielką dojrzałość, kiedy miałam wiele problemów… Potrafiła do mnie przemówić. Przestałam pić i palić dzięki Oli. Odzwyczajała mnie i robiła to pięknie, delikatnie rozmawiając ze mną. Dzieci były siłą i wiarą, że dam sobie radę - powiedziała w rozmowie cytowanej przez Pomponik.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat właśnie przekazał informację o zagrożeniu życia i zdrowia. Wiemy, kogo dotyczy

2. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje bliski współpracownik Jana Pawła II

Dzieci były dla niej ogromnym wsparciem

Kiedy Stanisława Celińska była w najgorszym momencie życia, pomoc przyszła od najbliższych jej osób. Teraz wie jak wspaniałe osoby znajdują się w jej otoczeniu. Rodzina to prawdziwy skarb.

Najlepsze newsy dnia:

  1. COVID-19 w reprezentacji Polski. Stwierdzono nowe zakażenie, cała drużyna w kwarantannie
  2. Najczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, jak go uniknąć
  3. Masz na suwaku litery YKK? Ważny znak, każdy powinien wiedzieć, co oznacza
  4. Kobieta nastawiła i włączyła pranie. Nagle usłyszała z bębna dziwny dźwięk, otworzyła drzwi i zamarła
  5. Monika zapraszała gości na ślub. Nie przyjdą, powód doprowadził ją do furii
  6. Wyciekły informacje na temat Andrzeja Dudy. Prezydent świętuje wygraną, nikomu by nawet nie przyszło do głowy gdzie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News