Stanisława Celińska ze łzami w oczach na Festiwalu w Opolu. Jej słowa widzowie TVP zapamiętają na zawsze

Stanisława Celińska ze łzami w oczach na Festiwalu w Opolu. Jej słowa widzowie TVP zapamiętają na zawsze Źródło: TRICOLORS East News

Stanisława Celińska to artystka z długoletnim stażem na polskiej scenie. Aktorka to kobieta wielu talentów i niejednokrotnie pokazywała, że również jej wokal jest powalający. Tak się stało również i tym razem, jednak to jakie słowa padły z ust prawdziwej weteranki rodzimego show-biznesu widzowie TVP załamie†mają na długo. Nie obyło się bez łez, gdyż sytuacja była naprawdę wyjątkowa.

Stanisława Celińska przez lata dała się poznać jako kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Osiągała praktycznie każde  rzucone sobie wyzwanie, a jej artystyczna wrażliwość nie przestaje zaskakiwać. W tym roku ponownie stanęła na scenie w Opolu i po raz kolejny nie zamierzała być cichą myszką. Zaprezentowała się z niesamowitą piosenką i zawładnęła sercami widzów. To co padło z jej ust tuż przed występem oraz w momencie odbierania nagrody jest naprawdę zaskakujące. Młodsi artyści mogą brać z niej przykład.

Stanisława Celińska znów zachwyciła na scenie w Opolu

Stanisława Celińska ani myśli udać się na aktorską emeryturę. Artystka aktywnie udziela się w nowych projektach i chętnie pokazuje, że wciąż nie zamierza ustąpić miejsca młodym i rzuca im wyzwania. W Opolu wystąpiła w kategorii "Premiery" i zmierzyła się chociażby z sanah, Rafałem Brzozowskim czy Anna Jurksztowicz. Stanisława Celińska zachwyciła swoją piosenką "Niech minie złość". To co powiedziała tuż przed występem daje do myślenia i zapewne na długo zapadnie w pamięci widzów TVP.

- Piosenka jest tak naprawdę protest songiem przeciwko nienawiści - mówiła Stanisława Celińska odnosząc się do sytuacji jaka obecnie ma miejsce w kraju, gdzie jad oraz mowa nienawiści stają się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, a media coraz częściej podają informacje o kolejnych pobiciach. Również sam tekst pozwala zwrócić uwagę na podkreślony przez artystkę problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktora wystąpiła z piosenką z ważnym przekazem

- Nie chce oceniać / wszystkiego o nim nie wiem / wolę pochylić się nad kimś / niż rzucić w niego kamieniem - śpiewała na legendarnej opolskiej scenie Stanisława Celińska. Ceniona artystka po raz kolejny pokazuje, że nie można być obojętnym na zło, jakie pojawia się wokół nas i czasem wystarczy moment, aby zdać sobie sprawę, iż tak naprawdę bez poznania drugiego człowieka nie należy go oceniać. Przekaz ten jest niesamowicie ważny w obecnej sytuacji. Wzruszenie się©dęło zenitu, gdy Stanisława Celińska odbierała statuetkę przyznaną jej przez publikę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Stanisława Celińska nie ukrywała wzruszenia

Publika zdecydowała, że to właśnie Stanisława Celińska powinna zostać uhonorowana. Sytuacja ta okazała się dla artystki wyjątkowo wzruszająca i nie bez powodu. Odbierając statuetkę artystka, nie kryjąc wzruszenia, podzieliła się niesamowicie poruszającymi słowami.

- To dla mnie niesamowite przeżycie. Równo 50 festiwali do tyłu dostałam nagrodę za debiut. Cieszę się, że jeszcze jestem wam potrzebna - mówiła wyraźnie poruszona całą sytuacją Stanisława Celińska. Mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będziemy mogli oglądać jej poczynania na scenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda programu "Koło Fortuny" stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymała
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News