Stanisława Celińska ma problemy ze zdrowiem
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 4 Grudnia 2020

Smutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Małgorzata Foremniak uratowała jej życie

Stanisława Celińska od jakiegoś czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media. Dziennikarze odkryli, że nad artystką czuwa jednak Małgorzata Foremniak.

Stanisława Celińska coraz bardziej odczuwa dolegliwości, związane z jej zdrowiem, uwielbiana artystka ma poważne problemy z poruszaniem się. Jeszcze niedawno lekarze przekonywali gwiazdę, że jedynym wyjściem będzie poddanie się operacji, jednak pomoc przyjaciółki opóźniła tę ryzykowną decyzję.

Nagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Zapadła nieodwracalna decyzja archidiecezjiNagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Zapadła nieodwracalna decyzja archidiecezjiCzytaj dalej

Stanisława Celińska odczuwa dokuczliwy ból kolana

Stanisława Celińska już od jakiegoś czasu nie ukrywa, że cierpi na dolegliwości bólowe związane ze stawami. Gwiazda ma poważne trudności z poruszaniem się, ale nie może długo pozostawać w bezruchu z powodu dokuczliwego bólu.

Zobacz także: Mocne słowa Dr Sutkowskiego. Podał przyczyny spadku liczby zachorowań

– Wszystko mi już zaczęło nawalać... Stawy, kolana, nogi... – żaliła się aktorka w jednym z wywiadów.

Dolegliwości aktorki są bardzo uciążliwe i uniemożliwiają jej nie tylko pracę, ale i normalne funkcjonowanie.Lekarze przekonywali gwiazdę, że niestety nie obejdzie się bez operacji. Stanisława Celińska zwleka jednak z podjęciem ostatecznej decyzji ze względu na obecną sytuację w służbie zdrowia.

To trudna decyzja, tym bardziej, że służba zdrowia jest w kryzysie przez pandemię koronawirusa. Ale Stasia musi wreszcie o siebie zadbać. Chciałaby jeszcze długie lata pracować na scenie, a do tego potrzebna jest świetna kondycja – przekazała tygodnikowi "Świat i Ludzie" osoba z otoczenia artystki

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Stanisława Celińska wyznała, że Małgorzata Foremniak uratowała jej życie

Dziennikarze odkryli jednak, że Stanisława Celińska może liczyć na wsparcie młodszej koleżanki po fachu, Małgorzaty Foreminiak. Okazuje się, że aktorki od dawna się przyjaźnią, a zatroskana o losy swojej starszej przyjaciółki artystka postanowiła znaleźć sposób, by ulżyć jej w cierpieniu. "Życie na Gorąco" przekazało, że jurorka "Mam Talent" zrobiła rozeznanie i znalazła świetnego energoterapeutę, który zajął się problemem Stanisławy Celińskiej i bardzo ulżył jej w cierpieniu.

Zobacz także: Dzisiaj weszła w życie ogromna zmiana. W każdej chwili mogą Cię sprawdzić

– Byłam nerwowa, zmęczona, potrzebowałam nowej energii. Nie wierzyłam w takie spotkania, ale Małgosia usilnie mnie namawiała i przekonywała. Pojechałam ten bioenergoterapeuta okazał się szalenie mądrym człowiekiem – mówiła artystka w rozmowie z tygodnikiem.

Stanisława Celińska znów odzyskała radość z życia i energię na walkę o swoje zdrowie. Gwiazda jest bardzo wdzięczna młodszej przyjaciółce za pomoc i podkreśla, że "Małgorzata wręcz uratowała jej życie".

Teksty wybrane dla Ciebie:

To również za namową Małgorzaty Foremniak artystka zdecydowała się przenieść na wieś, gdzie ma działkę i niewielki domek. Tam w spokoju może rehabilitować swoje nogi, bez obawy o wścibskie spojrzenia ciekawskich. Operacja nie przestanie być potrzebna, ale z pewnością ułatwi Stanisławie Celińskiej czas oczekiwania i chwilowo oddali wizję wykonywania zabiegu w tak niebezpiecznym czasie wysokiego zagrożenia epidemicznego.

– Małgorzata dobrze wie, że w swoim podwarszawskim domu jej przyjaciółka może bez skrępowania ćwiczyć swoje schorowane nogi na świeżym powietrzu. Kolana potrafią sprawić jej wielki ból, ale Stanisława dzielnie stara się jak najwięcej spacerować i ćwiczyć – napisano w tygodniku.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News