Ujawniono, kim jest kochanka Pięty z PiS! Widziano ją też z Dudą

Ujawniono, kim jest kochanka Pięty z PiS! Widziano ją też z Dudą

Stanisław Pięta jest obecnie najgłośniejszą postacią Prawa i Sprawiedliwości. Kontrowersyjny poseł przyciągnął uwagę mediów z powodu swego rzekomego romansu, o którym opowiedziała właśnie porzucona kochanka. Kim jest anonimowa do tej pory kobieta?

Związek Pięty i jego kochanki miał rozpocząć się tuż po rocznicy smoleńskiej w 2017 roku. To właśnie tam para się poznała, a dzień później zaczęła wymieniać wiadomości. Znajomość rozpoczął sam poseł.

Stanisław Pięta: zadziwiający romans polityka

- W ogóle nie chciałam żadnego romansu! Już po miesiącu chciał mnie przenocować, ale odmówiłam. Powtarzał mi jednak, że z żoną jest tylko dla dziecka, że nic ich nie łączy, że od dawna planuje się z nią rozstać, bo ona nie chciała mieć więcej dzieci, a on chce - powiedziała kobieta w rozmowie z mediami. Ostatecznie zdecydowała się jednak ujawnić szczegóły relacji, gdyż polityk nagle ją porzucił. Coraz rzadziej chciał się z nią spotykać, chociaż wcześniej obiecywał, że zostawi dla niej żonę. Rozgoryczona kobieta zgłosiła się więc ze sprawą do mediów.

Zaskakująca tożsamość kobiety

Kim jednak jest była już kochanka Pięty? To fotomodelka, aktywna obserwatorka polityki prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość. W internecie, tuż obok jej nagich zdjęć, znaleźć możemy fotografie z takimi politykami jak Andrzej Duda oraz Patryk Jaki. Sam Pięta zaprzecza jednak, aby kiedykolwiek miał wejść w romans z modelką. Jej oskarżenia nazwał "nieuzasadnionym atakiem" i zapowiedział, że podejmie w tej sprawie odpowiednie kroki prawne, których jednak nie zdefiniował. Stanisław Pięta Fot. Screen SE.pl Stanisław Pięta Fot. Screen SE.pl Stanisław Pięta Fot. Screen SE.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy…
  2. PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk
  3. Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News