stanislaw kogut_po
yt/videosejm
Anna Maria Guziewska - 10 Grudnia 2018

Tak się kosi grubą kasę! Aferzysty z PiS nic nie powstrzymuje

Stanisław Kogut - senator PiS - usłyszał trzy zarzuty od prokuratury. Łącznie miał wyłudzić ponad milion złotych. Przed oskarżeniami się broni, sugerując, że chciał w ten sposób pomagać innym. Fundacja, którą przez wiele lat kierował, wciąż generuje potężne zyski. Jak to jest możliwe?

Stanisław Kogut w prawach członka PiS został zawieszony, jednak to nie zatrzymało go w kontynuowaniu swoich działań. Jego fundacja przynosi niewyobrażalne zyski, a sam mężczyzna niedługo stanie przed sądem. Media na bieżąco śledzą sprawę, pytając o działania zarówno senatora, jak i jego współpracowników.

Co się stanie z politykiem PiS? Stanisław Kogut czeka na rozprawę, zarabiając milion złotych

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnych, którą kierował, właśnie ogłosiła sprawozdanie z zeszłego roku. Kogut przyjął korzyść majątkową i sugerował, że łapówki przekazuje na działania swojej fundacji. Teraz, ta osiągnęła wpływ miliona złotych. Gdy sprawa ujrzała światło dzienne, Jarosław Kaczyński chciał się oderwać od wizerunku polityka. Później, Kogut ogłosił za pomocą swoich mediów społecznościowych, jak bardzo żałuje tego, co zrobił. Mężczyzna zasłaniał się szczodrością serca i wrodzoną filantropią. Zarzuty i cierpienie wokół nagłośnienia sprawy miał zawierzać Bogu. W przebiegu działań prokuratury miał wpływać na finalizacje umów między PKP i przedsiębiorcami prywatnymi. Na Facebooku prosił o wybaczenie, modlitwę i pamięć. Przeprosił wszystkich, którzy poczuli się dotknięci jego zachowaniem. Zawierzał swój los w rękach Boga. Podobno wyłudzał pieniądze, by przekazać je na konto fundacji, która wspierała osoby niepełnosprawne. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób ta fundacja działała i jak dokonano wspomnianych przelewów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżBenedykt XVI to przewidział. Proroctwa papieża seniora wywołują niepokójCzytaj dalej
Po ujawnieniu rocznego podsumowania pracy fundacji wyraźnie można zauważyć, że FPON przyniosła nieprawdopodobny zysk. Wiele osób spekuluje nad tym, czy dla uratowania wizerunku mężczyzna nie przekazał pieniędzy na konto pomocy osobom niepełnosprawnym. Media na bieżąco śledzą sprawę mężczyzny. Fundacja, którą wcześniej kierował Kogut zatrudnia dwieście osób i jest jedną z najważniejszych, zajmujących się wspieraniem osób niepełnosprawnych. Po ujawnieniu zarzutów wobec mężczyzny, wiele osób martwiło się, że dobre imię działalności może zostać nadszarpnięte i że ucierpią na tym osoby najbardziej poszkodowane. Wielu odetchnęło z ulgą, gdy przedstawiono rewelacyjne zestawienie roczne wpływów. Kogut czeka na następną sprawę w sądzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszyscy politycy PiS są temu winni! Tak deprawuje władza
  2. Nikt nie chce Rydzyka! Do papieża trafi petycja podpisana przez tysiące Polaków
  3. Kaczyński w furii próbuje stłumić bunt w PiS! Posłowie nie wytrzymali
  4. Znaki zodiaku i ich relacje: oto sześć toksycznych par, które nie powinny być razem
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
SmoleńskOto PRAWDZIWE powody katastrofy smoleńskiej. Punkt 7 nie powinien mieć nigdy miejscaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News