Mocna reakcja. Protestująca matka pokazała zdjęcie z sejmowej łazienki
Karol Zaborowski - 20 Maja 2018

Mocna reakcja. Protestująca matka pokazała zdjęcie z sejmowej łazienki

Stanisław Karczewski spotkał się ostatnio z mieszkańcami Krokowa na Pomorzu. Jego wystąpienie wzbudziło dużo kontrowersji. Szczególnie jego słowa odnośnie do protestu niepełnosprawnych. Na odpowiedź protestujących nie trzeba było długo czekać.

Protest w Sejmie trwa już ponad miesiąc. Wokół niego, jak i wypowiedzi z nim związanych urosła masa kontrowersji. Głos w tej sprawie zabrał również marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Jego wypowiedź wywołała duże poruszenie wśród internautów oraz protestujących. Jedna z matek zamieściła swoją reakcję w mediach społecznościowych.

Stanisław Karczewski: mocna reakcja protestującej matki

Marszałek podczas swojej wypowiedzi mówił o proteście niepełnosprawnych, momentami nie bacząc na swoje słowa. Mówił o "wykorzystywaniu dzieci" i "zagrożeniu epidemiologicznym". Według niego właśnie to jest powodem zamknięcia Sejmu. - Są określone ramy, jest sytuacja jaka jest, jest również epidemiologiczna sytuacja. To są osoby, które długo przebywają w jednym miejscu, więc też jest zagrożenie epidemiologiczne. Więc też nie może być sytuacji takiej, że wszyscy przychodzą, odwiedzają się i spotykają - mówił marszałek. Marszałkowi na swoim Facebooku odpowiedziała jedna z matek protestujących w Sejmie. Pokazała także zdjęcia sejmowych łazienek. W swoim poście pisze, że nie ma możliwości o zagrożeniu epidemiologicznym, ponieważ wszyscy protestujący są czyści i mają dostęp zarówno do łazienek, jak i pryszniców. Wprost zaznaczając, że swoimi słowami marszałek Stanisław Karczewski się ośmiesza. - Panie marszałku senatu, panie Karczewski, proszę się nie ośmieszać. Są dostępne dla nas prysznice codziennie. Wszyscy się kąpiemy, nikt nie jest brudny. Jest też winda. Nie ma i nie będzie żadnej epidemii, chyba, że sami do niej doprowadzicie - pisze Kasia Milewicz. Pod postem znalazło się mnóstwo komentarzy osób wspierających protest. Ciężko tam znaleźć jakieś słowa poparcia dla rządu PiS i ich przedstawicieli.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen facebook.com/@Kasia MilewiczChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZARPANINA na spotkaniu z Morawieckim! Ludzie po prostu oszaleli
  2. Widzom odebrało mowę. Do „Woronicza 17” wpadł niespodziewany gość
  3. 2,5 miliona Polaków wściekłe na PiS. Jest gorzej, niż myśleliśmy
estemirowa212 wrogów Kremla, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościachCzytaj dalej
dorn2Pijani politycy: Ich widziano pod wpływem! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News