Dramatyczny wpis żony posła. Załamana tym, co się z nim dzieje

Dramatyczny wpis żony posła. Załamana tym, co się z nim dzieje

Żona zatrzymanego w ostatnim czasie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne Stanisława Gawłowskiego zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Kobieta twierdzi, że jej mąż trafił do aresztu, gdyż jest jednym z polityków opozycji. 

Gawłowski usłyszał łącznie pięć zarzutów. Trzy z nich dotyczą korupcji. Na razie postanowiono, że w areszcie spędzi trzy najbliższe miesiące.

Stanisław Gawłowski ukarany za bycie posłem opozycji?

Sytuacji tej nie potrafi jednak zaakceptować żona polityka, Renata Gawłowska. Kobieta opisała swe odczucia w niezwykle emocjonalnym poście na Twitterze. - Mój wspaniały mąż, Stanisław Gawłowski. Mądry, dobry człowiek. Tak niedawno bawił się beztrosko z wnukiem, a dzisiaj jest krzywdzony przez władzę we własnym kraju. Tylko dlatego, że jest opozycyjnym posłem - stwierdziła Gawłowska.

Szczegóły pobytu w areszcie

- Nie mam możliwości zobaczenia się z mężem. Nie wolno mi bodaj porozmawiać kilka minut telefonicznie ze Staszkiem. Nie pozwolili mi podać leków, które mąż musi brać codziennie. To po prostu koszmar! - dodała także w odpowiedzi na jeden z komentarzy. Jak widać, Gawłowska jest więc przekonana, że jej mąż nie popełnił żadnego z zarzucanych mu przestępstw. Czas pokaże, jak do tego stanowiska odniosą się prokuratura oraz sąd. Stanisław Gawłowski Fot. Twitter/Renata GawłowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstyd! Polscy emeryci żyją w biedzie, a posłowie dają sobie astronomiczne odprawy
  2. Cały kraj żegna byłą pierwszą damę. Żałoba ogarnęła wszystkich
  3. „Zakaz aborcji jest antychrześcijański”. Polski duchowny uderza w biskupów
  4. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek
Następny artykuł