PiS upokarza Gawłowskiego. W areszcie zabraniają mu się myć i...

PiS upokarza Gawłowskiego. W areszcie zabraniają mu się myć i...

Stanisław Gawłowski znalazł się w areszcie ze względu na pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Jego rzeczywistość za kratami wygląda bez wątpienia zdecydowanie inaczej, niż to sobie wyobrażał. Do jakiej dyscypliny będzie musiał przywyknąć polityk?

Gawłowski trafił do celi szczecińskiego aresztu przy ul. Kaszubskiej. Funkcjonariusze zabraniają mu się myć częściej niż dwa razy w tygodniu.

Stanisław Gawłowski za kratami

- Apel poranny jest o godzinie 7, a cisza nocna o godzinie 22. Prysznic dwa razy w tygodniu. W celi jest możliwość prania rzeczy osobistych - opowiedział w wywiadzie z "Gazetą Kaszubską" o warunkach w areszcie major Jacek Szumski, reprezentujący placówkę. Internauci twierdzą, iż ograniczony dostęp do prysznica ma być formą upokorzenia Gawłowskiego przez PiS. Co ciekawe, sąd poszedł jednak względem polityka na pewne ustępstwa.

Szczegóły życia w areszcie

- Dostał zgodę lekarza na posiłki w ramach diety. Wczoraj podano mu m.in. zupę kalafiorową, zraz po szczecińsku, marchewkę na ciepło, kiełbasę, chleb, kompot, jabłko - ujawnił także Szumski. W obecnej, przejściowej celi Gawłowski pozostanie przez dwa tygodnie. Później trafi już do celi docelowej, w której będzie mu towarzyszyło kilku, a nie jeden osadzony.  1. Wielki skandal z PO i Kukiz’15. „Zbiorowe orgie!”
  2. Dramat! 350 tys. rodzin musi ODDAĆ 500 plus
  3. Ale będzie wojna! Duda zatrudnił przyjaciela… Tuska
Następny artykuł