Legendarny gwiazdor polskiej muzyki zniesmaczył fanów. Obrzydliwe video

Legendarny gwiazdor polskiej muzyki zniesmaczył fanów. Obrzydliwe video

Znany z wykonywania naprawdę różnorodnej muzyki artysta zaszokował swoich fanów. Jego najnowszy teledysk został określony mianem obrzydliwego i mocno skrytykowany. Stachursky ruszył właśnie z promocją ostatniego singla.

Kariera Jacka Stachurskiego rozpoczęła się jeszcze w latach 80. Muzyk zadebiutował jako wokalista w zespole rockowym Eve Boys. Następne lata to początek jego działalności solowej. To ona przyniosła mu największą sławę. Stachursky lubi eksperymentować z gatunkami. W ciągu ostatnich dekad wykonywał pop, disco, muzykę elektroniczną, rock, a nawet disco polo. Pomimo upływu lat artysta nie zwalnia tempa i nadal raczy miłośników nowymi produkcjami. Ostatni singiel Jacka Stachurskiego o tytule "Angelina" wraz z teledyskiem ukazał się dziś w serwisie YouTube. Nie został on jednak przyjęty pozytywnie przez krytyków i słuchaczy.

Stachursky zaszokował "obrzydliwym teledyskiem"

Klip do "Angeliny" rozgrywa się w egzotycznej atmosferze. Na myśl natychmiastowo przychodzi Portugalia, Hiszpania, Grecja lub Włochy. Rolę tytułowej dziewczyny odgrywa młoda kobieta, która obecna jest w całym materiale. Angelina przechadza się po ciasnych uliczkach, patrzy w morską dal, pływa w basenie czy... je arbuza i oblizuje (prawdopodobnie) jego liście. Teledysk zrealizowany jest w nowoczesnym euro-amerykańskim stylu i swoją estetyką bardzo pasuje do klimatu piosenki. Jest również bardzo porządnie zrealizowany. Wątpliwości budzi jednak erotyzm, którym przepełnione jest spożywanie arbuza przez młodziutką modelką. Wywołał on oburzenie internautów. Stachursky został ostro skrytykowany przez słuchaczy, którzy domagają się powrotu do jego dawnego stylu muzycznego i niezawieranie w teledyskach tak obrzydliwych scen. - Jacek [...], co ty odstawiasz w ostatnich miesiącach, to ja nawet nie mam pytań; Co to kurwa jest; Brak tu magii i polotu prawdziwego Stachurskyego; Piosenka spoko, ale teledysk?! Dobrze, że ta młodziutka dziewczyna jest chociaż sama w nim, ogólnie - niesmaczne!!! Poszukaj kogoś w swoim wieku do takich teledysków!!! - czytamy w komentarzach pod utworem. fot. youtube.com/StachurskyVEVO fot. youtube.com/StachurskyVEVO Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na żywo zdradził największy, intymny sekret gwiazdy Polsatu i TVN. To miało być tajne
  2. PiS roztrwoni FORTUNĘ. Na co? Na własnych polityków
  3. Letnie stolice Polski. Udane wakacje nad Bałtykiem
  4. MORDUJE bezbronne zwierzęta z uśmiechem na twarzy: “Zabijam jedną fokę tygodniowo. Kocham je”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News