Sprite wspiera LGBT. "Kocham Cię hejterze"

Sprite wspiera LGBT. "Kocham Cię hejterze" Źródło: Facebook/Sprite

Sprite od pewnego czasu prowadzi bardzo interesującą kampanię. Promują nie tylko swój produkt, ale także pozytywne nastawienie do osób nieheteronormatywnych i walkę z hejtem pod ich adresem.

Sprite to produkt koncernu Coca-Cola. Firma promująca ten popularny napój postanowiła ostatnio wprowadzić kampanię promującą wartości jakimi powinniśmy się kierować. Pokazują ludziom, że lepiej jest akceptować odmienność i nie sprawiać ludziom przykrości swoimi nienawistnymi opiniami.

Sprite walczy z hejtem, promuje środowisko LGBT

Sprite już od kilku tygodni na swoich mediach społecznościowych prowadzi nową kampanię. Tym razem najważniejszy nie jest napój, a idee, o których często się dziś zapomina. 

Koncern Coca-Cola postanowiła wesprzeć wszelaką różnorodność, wolność do wyrażania tego kim się jest i zajmowania się swoimi pasjami bez nieustannej oceny i krytyki innych. Całe przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem "I love you hater" i wspiera każdego, kto kiedykolwiek zmierzył się z popularnym w internecie hejtem. 

W akcję zaangażowały się osoby, które naprawdę zetknęły się z niesłuszną i bolesną krytyką dotyczącą różnych aspektów ich życia, np. cech wyglądu fizycznego, hobby czy orientacji seksualnej. Jest to np. szwedzka surferka Liz Romer, mistrzyni olimpijska z Hiszpanii Rocio Velazquez oraz zawodniczki drużyny piłkarskiej z Barcelony CE Sant Gabriel. 

Kilka dni temu Sprite ogłosił swoje poparcie dla środowiska LGBT. Napój w nowych opakowaniach pojawi się na paradzie równości.

Sprite w tęczowych puszkach pojawi się na paradzie równości

 - To już dzisiaj! Zapraszamy Was na Parada Równości, gdzie przygotowaliśmy atrakcje, limitowane puszki, a przede wszystkim dużo miłości!- tak można przeczytać na facebookowym koncie firmy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprite przygotował limitowane puszki także do sprzedaży. Już niedługo tęczowe opakowania będą dostępne w sklepach. Widnieją na nich także motywujące hasła, które mają za zadanie wspierać osoby borykające się problemami i przypominać im o tym co jest najważniejsze. 

Inicjatywa spotkała się bardzo licznymi, pozytywnymi komentarzami. Internauci są zachwyceni pomysłem tego gigantycznego koncernu. 

 - Cieszę się że pojawiają się takie kampanie i reklamy. Na świecie jest coraz więcej przemocy i dyskryminacji, wprowadzajmy do naszego i cudzego życia trochę ciepła!- skomentowała jedna z osób.

 - A mnie się podoba ta kampania. Osobiście Sprite'a nie kupuję (co nie oznacza, że nie lubię) ale reklamówkę, sam przekaz, oraz to jak marka reaguje ... jest naprawdę świetne- zauważyła kolejna.

 - Dzięki za zaangażowanie w ważny temat! Brakuje nam marek z misją i zaangażowanych społecznie! - dodała następna. 

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile
  5. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta
  6. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu