Nie żyje uwielbiana przez miliony postać. Ogromna żałoba

Nie żyje uwielbiana przez miliony postać. Ogromna żałoba

Spongebob to bajka oglądana przez miliony na całym świecie. Właśnie zawalił się świat dla wszystkich fanów oceanicznej gąbki. Nie żyje uwielbiana postać i zarazem twórca bajki. Cały świat jest w żałobie.

Spongebob to postać, która rozśmieszała miliony fanów na świecie. Nie tylko dzieci oglądały tę bajkę, również dorośli pękali ze śmiechu, oglądając przygody gąbki morskiej i jego przyjaciela Patryka Rozgwiazdy. Niestety, nic nie może trwać wiecznie i również twórca bajki kiedyś musiał odejść. "Spongebob Kanciastoporty" opowiadał o przygodach gąbki, która była bardzo nierozgarnięta i zachowywała się jak małe dziecko, chociaż była dorosłą postacią. Nasz żółty bohater kochał pracować w restauracji "Pod Tłustym Krabem", gdzie sprzedawał uwielbiane przez całe Bikini Dolne "kraboburgery". Miał przyjaciela Patryka, który nie należał do inteligentnych, ale był bardzo oddany Sbongebobowi i świetnie razem spędzali czas. Często chodzili i łapali meduzy do siatki, był to ich ulubiony sport, zaraz po karate. Często jednak przy zabawie uprzykrzali życie Skalmarowi, ich sąsiadowi, który był bardzo zgorzkniały i nie przepadał za nimi. Kiedy tylko się dało, psuł każdemu dookoła dobry humor.

Niestety dotarła do nas zła wiadomość zza oceanu. To bardzo smutne dla całego świata animowanego oraz dla wszystkich fanów bajki. Twórca "Spongeboba Kanciastoprtego" zmarł. To wielka żałoba dla wszystkich, którzy kochali żółtą postać o bardzo cienkim głosie. Dla niektórych w tym momencie umarła cząstka ich dzieciństwa, z którą nierozerwalnie łączyła się postać Spongeboba. Stephen Hillenburg zmarł w wieku 57 lat. Niestety, straszliwa choroba zabrała go z tego świata. Od dawna chorował na stwardnienie zanikowe boczne, choroba jest nieuleczalna i nie dało się uratować mężczyzny. Długo z nią walczył i starał się być cały czas aktywny, ale niestety nie udało się. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spongebob w kulturze masowej

Sam twórca bajki był zaskoczony jej sukcesem. Był ogromnie zdziwiony, kiedy pojechał za granicę i zobaczył, że wszędzie można dostać plecaki, termosy albo kapcie z podobizną postaci, którą stworzył. Był bardzo dumny z tego, co udało mu się stworzyć. Jego twór odniósł prawdziwy światowy sukces. Wyemitowano 250 odcinków i kilka filmów. Nadawano go w ponad 60 językach. Chociaż ma już swoje lata, to na całym świecie do tej pory emituje się bajkę. To było wielkie "boom" w świecie kultury i rozrywki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda Czterech pancernych i psa przeżyła dramat! Ujawnia po latach
  2. Marta Kaczyńska Insta: Tajemnicze zdjęcia na profilu bratanicy prezesa PiS
  3. Co się dzieje? Biedroń ZREZYGNOWAŁ z mandatu
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News