TVN w swoich programach i serialach wypromował całą masę gwiazd, które teraz znajdują się w czołówce show-biznesu. Jednak ich popularność nie sprawia, że w życiu spotykają je same sukcesy. Jeden z gwiazdorów poinformował właśnie o pożarze w swoim domu.

TVN doskonale wie jak trafić w gusta widzów. Zarówno seriale, jak i programy emitowane przez tę stację cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednym z wiodących show jest „Top model„, które fani śledzą od lat. W jednej z edycji mogliśmy poznać bardzo charyzmatycznego modela, który zachwycił zarówno widzów, jak i jurorów. Mowa oczywiście o Patryku Grudowiczu, który dzięki programowi zyskał gigantyczną popularność. Teraz gwiazdor poinformował o tragedii, która spotkała jego rodzinny dom.

Gwiazdor TVN o swojej tragedii

Patryk wywodzi się z ubogiej i wielodzietnej rodziny. Chłopak nigdy nie wstydził się tego i doskonale wiedział, co chce osiągnąć w swoim żuciu. Patryk podobnie jak wielu innych uczestników programu, po swoim udziale w show, skupił się na rozwijaniu zasięgów swoich mediów społecznościowych, co zapewniło mu pozycję oraz szansę na naprawdę godziwe życie. Dzięki temu zyskał naprawdę dużą rzeszę fanów, co w prosty sposób przekłada się na jego popularność w Internecie, zaś to idzie często w parze z kontraktami z wieloma znanymi markami. Model jest bardzo aktywny zwłaszcza na portalu Instagram, gdzie poinformował wszystkich o tragedii, która spadła na jego rodzinny dom.

Zaledwie dzień po jego wizycie w rodzinnych stronach w budynku wybuchł pożar, który strawił prawie całe mieszkanie. W środku była trójka z jego rodzeństwa, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że pożar wybuchł o 5:30 rano, kiedy wszyscy spali.

Teraz rodzina przebywa w mieszkaniu zastępczym, a sam Patryk zadeklarował, że pomoże swoim bliskim na tyle, na ile tylko będzie mógł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

– Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu… W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30 – relacjonował celebryta.

Model już niejeden raz pokazał, że potrafi sobie radzić z przeciwnościami losu. Teraz również bez wątpienia stanie na nogi wraz ze swoimi najbliższymi. Miejmy nadzieję, że to już koniec tragedii, które spadną na jego rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich

źródło: Pudelek

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.