Śpiewajmy razem - kiedy najnowsze odcinki?

Śpiewajmy razem - kiedy najnowsze odcinki? Źródło: facebook.com/pg/spiewajmyrazempolsat

Śpiewajmy razem - kiedy skończył się drugi sezon muzycznego show Polsatu, widzowie mogli zadać sobie pytanie nie "czy" tylko "kiedy" włodarze stacji zdecydują się na produkcję kolejnej odsłony programu.

Śpiewajmy razem - kiedy powróci z trzecim sezonem? Drugi sezon mamy jeszcze świeżo w pamięci. W wyemitowanym 24 kwietnia finale zwyciężył Salwin Merstein-Siwak, który zachwycił niemal wszystkich z setki jurorów brawurową interpretacją hitu zespołu Zakopower "Boso". Triumfator zdradził, że otrzymaną nagrodę - 100 tys. zł - planuje zainwestować w wydanie płyty. Czy wkrótce doczekamy się kolejnego szczęśliwca, który porwie stuosobowe jury do wspólnego śpiewania?

Śpiewajmy razem - godziny emisji

Fani telewizyjnych muzycznych show zapoznali się z formatem jesienią 2018. W "Śpiewajmy razem. All together now" - bo tak brzmi pełna nazwa programu - uczestnicy wykonują utwory przed stuosobowym jury. W trakcie występu jurorzy wstają z miejsc i dołączają do śpiewania. Tak wyrażają swoją aprobatę. Im więcej oceniających zaśpiewa z uczestnikiem, tym więcej zdobędzie on punktów. W pierwszym sezonie przewodniczącą jury była Ewa Farna, w drugim - Beata Kozidrak. Lista oceniających robiła wrażenie - znalazły się na niej m.in. takie nazwiska, jak Stanisław Karpiel-Bułecka, Olaf Deriglasoff, Paweł Stasiak czy Aleksandra Szwed. 

Oglądalność pierwszego sezonu, którego zwycięzcą został Mateusz Łopaciuk, liczyła średnio 1,3 mln osób. Drugi sezon wystartował już na wiosnę bieżącego roku i także zebrał ponadmilionową widownię. Można przypuszczać, że Polsat nie zwolni tempa i "Śpiewajmy razem" będzie istotnym elementem w jesiennej ramówce stacji. Jeśli nic się nie zmieni, muzyczne zmagania nowych uczestników będziemy oglądać w środy o 20:30.

Śpiewajmy razem - gdzie obejrzeć?

W oczekiwaniu na trzeci sezon programu, możemy przypomnieć sobie emocje z minionych edycji. Wszystkie odcinki show można bez problemu znaleźć w Internecie. Jak je obejrzeć? Za pośrednictwem oficjalnej strony programu lub przez Ipla.tv, powiązany z Polsatem serwis VOD. Co najważniejsze, każdy z 16 odcinków jest dostępny za darmo. Jedynym warunkiem, co jest ogólnie przyjętą normą, jest obejrzenie wyświetlanych nam reklam. Wielcy fani programu znajdą też dla siebie dodatkową atrakcję - kilkanaście filmików z materiałami zza kulis. Jest więc co oglądać - i z czym ponucić - w oczekiwaniu na trzeci sezon "Śpiewajmy razem".

Źródło: Polsat, Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News