Podczas "Śpiewajmy razem. All Together Now" polały się łzy. Emocje sięgnęły zenitu

Podczas "Śpiewajmy razem. All Together Now" polały się łzy. Emocje sięgnęły zenitu Źródło: youtube.com/Polsat

"Śpiewajmy razem. All together now" doczekał się swojej drugiej edycji na antenie Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon show będzie jeszcze bardziej emocjonujący niż poprzedni. Widzowie powinni przygotować się na porządną dawkę wzruszeń, którym nawet jury nie było w stanie się oprzeć. Występ jednego z uczestników bardzo poruszył całą setkę jurorów.

"Śpiewajmy razem. All together now" to program, który pomaga wokalistom-amatorem rozpocząć karierę muzyczną, ale też usłyszeć konstruktywną krytykę od największych gwiazd polskiego show biznesu.

Każdy uczestnik staje przed ścianą, na której siedzi aż 100 członków jury, w skład którego wchodzi między innymi Jula, Ramona Rey, Gabriel Fleszar, Ruda z zespołu Red Lips, Saszan, Tomasz Lubert czy Madox. Przewodniczącą jest Beata Kozidrak. W roli prowadzącego wystąpi Mariusz Kałamaga.

Podczas występów uczestników każdy z jury może wstać ze swojego miejsca i dołączyć do wokalisty, którego głos czy interpretacja utworu przypadły do gustu. "Śpiewajmy razem. All together now" to szansa na usłyszenie unikalnych wykonań najpopularniejszych przebojów z całego świata.

Uczestnik Śpiewajmy razem. All together now doprowadził jurorkę do łez. Było wiele emocji

Choć premiera nowego odcinka "Śpiewajmy razem. All together now" odbędzie się dopiero o 20:30 w środę 13 marca, w sieci można zobaczyć bardzo poruszającą zapowiedź. Widzowie będą mogli zobaczyć występ Michała Jabłońskiego, który zaprezentuje utwór Bryana Adamsa Everything I Do (I Do It For You). 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sposób, w jaki mężczyzna zaśpiewa, głęboko poruszy zwłaszcza damską część jury. Ramona Rey da się ponieść emocjom i rozmarzeniu, natomiast Aleksandra Szwed będzie tak zaskoczona, że nie będzie wiedziała, co powiedzieć. Piosenka najbardziej poruszy jednak Julę, która po usłyszeniu interpretacji Jabłońskiego popłacze się ze wzruszenia. Reakcja przewodniczącej jury Beaty Kozidrak to tajemnica - aby się przekonać, co ikona polskiej muzyki sądzi o zdolnościach uczestnika, trzeba włączyć telewizory.

Wygląda na to, że Polsat będzie miał prawdziwy hit. Jeśli wszystkie występy w "Śpiewajmy razem. All together now" będą tak poruszające, jak ten, co tydzień miliony Polaków będą włączać właśnie tę stację.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Zdrowie Beaty Tyszkiewicz cały czas jest w kiepskim stanie. „Czuję się niespecjalnie”
  2. Ile zarabiają aktorzy serialu M jak miłość? Kwoty są potężne!
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News