Spektakularna WTOPA Shaded w Skandalistach! Wszystkim odebrało mowę

Spektakularna WTOPA Shaded w Skandalistach! Wszystkim odebrało mowę Źródło: fot. Polsat News

Miriam Shaded jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej prawicy. Nie bez powodu została zaproszona do "Skandalistów" na antenie Polsat News. Niestety dla Shaded, prowadząca program Agnieszka Gozdyra, zadała aktywistce pytanie, które może ją na dobre pogrążyć.

Miriam Shaded znana jest przede wszystkim, jako prezes Fundacji Estera. Światopoglądowo jest jej blisko do ugrupowań prawicowych. Trudno się więc dziwić, że podejmując się działalności politycznej wybrała sobie partię Janusza Korwin-Mikkego. ZOBACZ TAKŻE: Miriam Shaded SEKSOWNIE pręży się na Instagramie!

Elektryzujące słowa

Shaded znana jest nie tylko ze swojej działalności społecznej i politycznej. Największą popularność zawdzięcza swoim kontrowersyjnym wypowiedziom na temat Islamu. Według Shaded obecność muzułmanów w Europie stanowi niebezpieczeństwo dla "autochtonicznych" mieszkańców kontynentu. Właśnie ze względu na te poglądy, działaczka została zaproszona do programu przez Agnieszkę Gozdyrę. Prowadząca zastosowała podczas wywiadu sprytny manewr. Zacytowała dla Shaded fragment słów świętej księgi, dotyczący karania grzeszników śmiercią. Prezes Estery przytaknęła z aprobatą, będąc pewna iż cytat pochodzi z Koranu. - To powiedział Jezus Chrystus - wskazała Agnieszka Gozdyra, wprowadzając Shaded w osłupienie. W dalszej części programu dziennikarka jeszcze raz przytoczyła fragment z Biblii. Tym razem jednak Shaded, nauczona doświadczeniem, nie przytaknęła ZOBACZ TAKŻE: Od tej strony Miriam Shaded nie znaliście. Wyrzucili ją z… źródło: Polsat News
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News