Niezwykła przemiana premier Szydło zaskakuje wszystkich. Zmiany wizerunku można było zauważyć podczas jej ostatnich wystąpień. Według stylistów komentujących nowy wygląd premier, zmiany podkreślają jej kobiecość.

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Być może tą maksymą zainspirowała się premier Beata Szydło, która drobnymi zmianami w swoim wizerunku próbuje teraz podkreślić swoją kobiecość. Polityk, znana dotychczas z prostych, dosyć męskich stylizacji rezygnuje z surowych, granatowych kompletów na rzecz wdzięczniejszych akcentów. Można było się o tym przekonać chociażby podczas jednego z jej ostatnich wystąpień.

Na pierwszy rzut oka premier wygląda podobnie jak zwykle, jednak czujne oko z łatwością dostrzeże wzór w delikatne grochy na podszewce jej marynarki. Podwinięte mankiety wyglądają na nieprzypadkowy wybór. Podobnie jak nowe, czarno – złote oprawki okularów, o zaokrąglonym u dołu kształcie. To duża zmiana w stosunku do poprzednich modeli, jakie nosiła polityk.

Na tym nie koniec – Szydło zmieniła również fryzjera. Doradził jej subtelną zmianę koloru włosów, która widocznie jej służy. To się dopiero nazywa „dobra zmiana”!

Według stylistów można mówić o spektakularnej metamorfozie opierającej się na szczegółach. Sam efekt w ich ocenie jest powalający i zdecydowanie na plus.

 

...

Zobacz również

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków