Wiceminister sprawiedliwości jest bardzo aktywnym internautą. Nie pierwszy raz z powodu jego działań w sieci rozpętała się burza, gdyż zrobił coś, co urzędnikowi tej rangi nie przystoi. Patryk Jaki polubił kontrowersyjny post na Twitterze, co zostało mu błyskawicznie wytknięte.

Marsz Niepodległości jak co roku wywołał wiele kontrowersji. W tym roku obyło się bez zamieszek, palenia samochodów, demolowania własności prywatnej i bitew z polską i niemiecką Antifą. Policji jednak udało się zlikwidować pikietę Obywateli RP i zatrzymać kilkadziesiąt osób.

W tym wszystkim nie zabrakło obecności polityków, którzy całe wydarzenie szeroko komentowali w radio, telewizji i mediach społecznościowych. Jednym z nich był Patryk Jaki, który, choć nie komentował, też zapisał się na kartach tegorocznego MN.

Ciekawy tweet

Pewna użytkowniczka Twittera, nazywająca siebie Panią Renatką wrzuciła wpis, wyrażający jej radość z kształtu i przebiegu Marszu. Pochwaliła jego ukierunkowanie polityczne i społeczne, przekazując swe patriotyczne uniesienie internautom. Wśród nich był także wiceminister sprawiedliwości, który post polubił. Niestety dla niego, sposób, w który go napisano, nie przystoi poważnej osobie publicznej.

– Jest moc! I ani jednej unijnej szmaty,że o pedalskiej tęczy nie wspomnę. Brawo Wy! Duma Niech Żyje Polska! Wszystkiego Najlepszego Polsko! Chwała Wielkiej Polsce! – napisała Pani Renatka.

Internet nie zapomina

Polityk obraźliwy post szybko „odlubił”, nie zmienia to faktu, że inni użytkownicy zrobili zrzuty ekranu i mają na swoich komputerach dowody wstydliwej aktywności posła. Wielu twitterowiczów napisało własne tweety, w których oznaczyli zarówno Jakiego i jego resort, dopytując się o prawdziwe poglądy polityka PiS, jednocześnie go krytykując.

– Panie ministrze Patryku Jaki, skonkretyzujmy:
-jest pan antyeuropejski 
-jest pan homofobem 
-popiera pan zapędy faszystowskie i nacjonalistyczne

I pan chcesz być prezydentem Warszawy, europejskiej stolicy, otwartej, która tyle wycierpiała przez nazizm??  – pisze rozjuszony użytkownik Szymon Komorowski.

źródło: Twitter

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

...

Zobacz również