SOP
East News Piotr Molecki
Mateusz Sidorek - 8 Maja 2020

Funkcjonariusz SOP oskarżony o kradzież samochodów. Uciekał przed policją

Funkcjonariusz SOP został zatrzymany przez policję. Mężczyzna chciał uniknąć kontroli i próbował uciekać. Okazało się, że wraz ze swoim wspólnikiem jest podejrzany o kradzież 3 samochodów. Prokuratura skierowała już akt oskarżenia. Obecnie mężczyzna przebywa w więzieniu, o czym zadecydował Sąd Rejonowy w Wołominie.

Jak informuje portal Wirtualna Polska, funkcjonariusz SOP nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać przed policją. Do zdarzenia doszło 19 lutego br. Szybko jednak jego samochód znalazł się w rowie, a funkcjonariusze znaleźli w nim tablice rejestracyjne i narzędzia wykorzystywane do kradzieży aut. W sprawie podejrzanego Kamila L. oraz jego wspólnika Sebastiana K. skierowano już oskarżenia.

- Grozi mu do dziesięciu lat więzienia - słowa rzecznika prokuratury okręgowej dla warszawskiej Pragi, Marcina Sadusia cytuje WP.

Funkcjonariusz SOP i jego wspólnik są podejrzani o kradzież 3 samochodów, których wartość wynosi około 100 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło na terenie Warszawy. Mężczyzna trafił do aresztu w lutym.

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News